ПРОЕКТ ФОТО КРАМНИЧКА

Раді представити вам наш новий проект Фото Крамничка! Ми вирішили створити місце, де можна поділитися своїми яскравими роботами з іншими та придбати якісні фото за помірною ціною, або навіть безкоштовно!

Головною метою проекту є надання можливості молодим українським фотографам розказати про себе, продемонструвати свої роботи, зробити гарне портфоліо та продати власні фото.

Хочемо наголосити, що ми не бажаємо стати масштабним ресурсом з продажу фото, ми пропонуємо невелику онлайн крамничку, де кожен може знайти щось цікаве для себе: стати автором фото, купити яскраві роботи інших, або просто помилуватися гарними фотографіями.

Подивитись фото, які у нас вже є, можна у розділі “Фото Крамничка”

Якщо ви бажаєте стати автором фото на нашому сайті, ознайомтеся з правилами, що наведені нижче, та відправляйте заявку з поміткою “фото проект” на email cikavoznatymag@gmail.com. У листі обов’язково вкажіть кілька слів про себе, як про фотографа, чому ви займаєтесь цією справою, додайте фотографії, а також зазначте, чи бажаєте ви розмістити фото безкоштовно, чи хочете, щоби їх могли купувати. Ми розглянемо ваші пропозиції протягом 3-х днів та надамо відповідь щодо подальшої співпраці.

Хочемо наголосити, що кожен автор, який відправляє нам свої фотографії, підтверджує, що відповідає всім вимогам та зобовязується виконувати всі пункти, наведені у Правилах.

Правила розміщення фотографій на cikavoznaty.com.ua

 1. Кожен автор фото підтверджує, що:
 • Йому вже виповнилось 18 років;
 • Він є власником фотографій, і вони ніколи раніше не розміщувались в інтернеті (кожне фото перевірятиметься на унікальність);
 • Він має право на фотографування певних об’єктів, розміщених на фото, і не порушує прав інтелектуальної власності.
 1. Винагорода автора складає 50% від вартості, вказаної під фото на сайті. Дохід за продані фотографії виплачується автору, доки фото розміщуються на сайті cikavoznaty.com.ua та реквізити для оплати є дійсними.
 2. Виплата за продані фото відбувається кожного місяця з 1 по 5 число за попередній місяць на карту будь-якого українського банку, що видана на ім’я автора фотографій.
 3. На початку кожного місяця ми підраховуватимемо кількість проданих фото кожного автора та надсилатимемо звіт йому на email. Ми не маємо технічної можливості надавати онлайн кабінети нашим авторам, або автоматично згенеровані звіти, але ми вже працюємо з багатьма авторами статей і гарантуємо чесне та прозоре ставлення до співпраці.
 4. Ми не приймаємо фото людей (будь-які портрети, весільні, дитячі фото тощо);
 5. Наразі діє 4 рубрики фотографій, які нас цікавлять: Вражаюча Україна, Предмети, Гарна Їжа, Світ навколо нас. Якщо ви хочете запропонувати фото на іншу тему, ми з радістю його розглянемо та надамо вам відповідь.
 6. Приймаються фотографії лише високої якості. Мінімальний розмір фото 900*600.
 7. Вартість фотографій є однаковою для всіх авторів, залежить від її розміру.
 8. Перед розміщенням на сайті кожне фото проходить модерацію. Адміністрація сайту залишає за собою право не приймати фотографії, які не відповідають даним Правилам, без пояснення причин.
 9. Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни до цих Правил.

Якщо у вас є додаткові питання, пишіть нам на email cikavoznatymag@gmail.com.

Будемо раді співпраці!

З повагою,

Команда cikavoznaty.com.ua