682 Переглядів

Чому варто відвідати озеро Комо в Італії?

Італійське озеро Комо вночі

Озеро Комо – це дивовижний куточок Італії, який приваблює своїм затишком, красою і безтурботністю. Це озеро оточують круті схили гір і пагорбів, а всередині знаходяться багато розкішних віл і курортних містечок. В цьому місці добре займатися пішим туризмом, плавати у човнах та просто розважатися у воді.

Озеро Комо є одним із найпопулярніших романтичних куточків світу, а також чудово підходить для того, щоб зробити багато вражаючих знімків. Воно знаходиться недалеко від Мілану (всього 40км), тому приваблює багатьох місцевих жителів і туристів у вихідні дні. Крім того, найгарячіший сезон припадає на липень та серпень. Тож якщо ви прагнете до затишку і не любите натовп, краще відвідати озеро весною або восени.

Містечко Комо дуже привітне для туристів. Ви зможете насолодитись неспішними прогулянками вздовж пішохідних доріжок і відпочити у затишних кафе. Тут виготовляють шовк. Тож ви матимете можливість побачити, як відбувається процес виробництва, відвідавши відомий Музей Шовку, заснований ще у 1900 році. А також привезти додому шовкові вибори із місцевих крамничок.

В цій місцевості дуже часто відбуваються яскраві фестивалі і святкування. Наприклад, наприкінці червня можна відвідати фестиваль Sagra di San Giovanni з феєрверками і ярмарком місцевих виробів ручної роботи.

Для всіх, хто бажає побачити розкішну і цікаву Італію, обов’язково варто відвідати озеро Комо!

 

Loading picture...

Вам також має сподобатись...