651 Переглядів

Дивовижні мости, які варто побачити

Пропонуємо вашій увазі 4 мости, які вражають своєю архітектурою та фантастичним виглядом. Якщо плануєте мандрувати світом, вам обов’язково треба їх відвідати.

Міст Пуенте-Нуево (Puente Nuevo Bridge)

Міст Пуенте-Нуево

Цей міст був зведений ще у 18 столітті у місті Ронда, Іспанія. Він зроблений із каменю і проходить над  розщелиною глибиною 120 м. Це місце ідеально підходить для креативних фотографів, які хочуть зробити вражаючі знімки.

Міст Ракотз (Rakotz Bridge)

Міст Ракотз

Щоб дістатися цього моста, потрібно проїхати лише кілька годин автомобілем від Берліну. Але здається, що потрапляєш у якусь іншу реальність. Він був збудований у 19 столітті для того, щоб створити ілюзію ідеального кола. Ходити по ньому наразі заборонено, але ніхто не забороняє робити чарівні фотографії.

Міст Понте Веккьо (Ponte Vecchio)

Міст Понте Веккьо

Цей середньовічний міст знаходиться у Флоренції, Італія. Він приваблює туристів не тільки завдяки своєму незвичному вигляду, але й завдяки чисельним магазинам, що ніби звисають над водою. Це місце чудово підходить як для шопінгу, так і для фотосесії.

Міст Харбор-Брідж (Sydney Harbour Bridge)

Міст Харбор-Брідж

Це один з найбільших сталевих арочних мостів у світі. Він є однією з головних пам’яток Сіднею, яку обов’язково відвідують та фотографують туристи. Але не всі знають, що особливо хоробрі туристи мають змогу забратися на його вершину і подивитися на Сідней з нового ракурсу.

Якщо Вам сподобалось, поділіться із друзями! Їм буде приємно:)

Loading picture...

Вам також має сподобатись...