Що робити, щоб швидко знайти роботу

0
276 Переглядів
Що потрібно робити, аби швидше знайти роботу
Hillary-shop UA

Склали інструкцію для тих, хто хоче знайти роботу найближчим часом, бажано – ще вчора.

7 робочих порад, ніякої води і демагогії – користуйтеся!

Для початку відразу попередимо – до пошуку роботи потрібно поставитися як до роботи.

Виділіть на це не 5 хвилин раз на тиждень, а мінімум годину щодня. Тільки приклавши достатньо зусиль, ви зможете отримати бажаний результат. А розсилаючи час від часу 20 відгуків підряд, не дивлячись на опис вакансій, ризикуєте шукати роботу місяцями.

Отже, що потрібно робити, щоб швидко знайти роботу:

Складіть привабливе резюме

Найперший і очевидний крок, який ви повинні зробити – це скласти резюме або відредагувати вже існуюче.

Резюме – це 50% успіху, тому поставтеся до його складання дуже серйозно. Пам’ятайте про декілька важливих правилах:

  • Під кожну посаду складайте окреме резюме. Якщо у вас є досвід роботи і менеджером з туризму, і SMM спеціалістом, не змішуйте дві професії в одному резюме – складіть окремі варіанти. Це потрібно, щоб рекрутер міг швидше визначити, наскільки ви підходите на цю посаду.
  • Робіть акцент на ваших досягненнях. Будь-який роботодавець хоче найняти на роботу людину, яка чогось домагається і показує результати. Щоб стати таким кандидатом, пишіть не що робили на попередніх місцях роботи, а що зробили (!): поліпшили, підвищили, залучили, знизили, розробили тощо.
  • Складайте зрозуміле резюме. Воно повинно бути лаконічним, грамотним і релевантним посаді. Вивчіть формулювання у вакансіях і використовуйте їх у своєму резюме. Мінімум води – у рекрутерів дуже мало часу на перегляд десятків резюме.

Визначьтеся із зарплатнею

Подумайте, можливо, мовчання з боку роботодавців обумовлене вашими зарплатними очікуваннями? Часто цим страждають амбітні молоді фахівці, недавні випускники, які мріють відразу після університету отримувати зарплату вище середнього.

Звичайно, мова не йде про приниження власних заслуг, але спробуйте трохи знизити зарплатні вимоги, в межах комфортної для вас суми. Формулюючи зарплатні очікування, добре орієнтуватися на середні ринкові цифри і додаткові бонуси компаній. Можливо, додаткові курси англійської, безкоштовні обіди, відвідування басейну змусять вас погодитися на зарплату, яку до цього ви не розглядали.

Переосмисліть вимоги до роботи

У продовженні до попереднього пункту радимо переглянути не тільки запити щодо зарплатні, але й вимоги до роботи. Якщо немає 100%-х вакансій, варто придивитися до схожих пропозицій.

Наприклад, вам не хочеться спілкуватися з клієнтами безпосередньо, але, можливо, ви готові піти на це заради хорошої зарплати та кар’єрних можливостей.

Застосуйте всі інструменти пошуку

Чим більше інструментів ви будете використовувати, тим вищі шанси знайти підходящу вакансію.

Зареєструйтеся на всіх великих і дрібних сайтах з пошуку роботи, підпишіться на тематичні групи, чати і канали, вступайте до групи професійних конференцій (там часто шукають підрядників), шукайте вакансії безпосередньо на сайтах компаній, які вас цікавлять.

А ще можна шукати вакансії по хештегам у соцмережах, відсилати рекрутерам мотиваційні листи, якщо відкритих вакансій немає, або взагалі включити креативність на повну потужність. Хто знає, який спосіб пошуку роботи виявиться дієвим!

Розкажіть про себе у всіх соцмережах

Не забувайте, що ваші фоловери та друзі десь працюють і чимось займаються. Варто використовувати знайомство з ними для власної кар’єри! Напишіть на всіх своїх сторінках про те, що шукаєте роботу і коротко опишіть, що вмієте робити. Тут важливо виділити свої досягнення і уявити себе в найвигіднішому світлі.

Попросіть друзів зробити репости або згадати про вас під час наступної зустрічі з рекрутером у себе на роботі. Можна обмовитися, що є дуже талановитий друг, який активно шукає роботу.

Використовуйте всі свої контакти

На додаток до попереднього пункту окремо виділимо цей. Прорекламувавши себе у всіх соцмережах, візьміться за людей, які не проявляють активність в онлайні, але займають гарні посади або мають великі зв’язки.

Це можуть бути ваші вчителі і викладачі, друзі і знайомі ваших батьків або родичів, навіть сусіди. Розкажіть їм, що шукаєте роботу, а потім попросіть подумати, кому з їхніх знайомих ви можете стати в нагоді.

Пишіть супровідні листи

Cover letter – це дуже важливий етап у пошуку роботи! Персоналізований і грамотний супровідний лист може значно підвищити ваші шанси на отримання роботи.

Також варто відзначити, що у супровідному листі можна відразу вказати, що готові приступити до роботи у найближчий час – це виділить вас серед кандидатів, яким потрібно відпрацьовувати 2 тижні або хочеться відгуляти відпустку.

І наостанок цікаве відео про те, які виникають психологічні блоки під час пошуку роботи:

Всі статті – Головна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.