5 способів змусити себе працювати

0
295 Переглядів
5 способів змусити себе працювати краще
Hillary-shop UA

Ми звикли складати списки справ і ретельно планувати день. Усе ніби виглядає круто – всі завдання записані в блокнот, залишилося тільки взяти чашечку кави і зробити їх! Але ми розуміємо, що увійти в робочий ритм не так просто, тому зібрали разом найефективніші методи, щоб змусити себе працювати.

1. Вирішуйте складні завдання в першу чергу

Брайан Трейсі придумав методику «поїдання жаб» (і ми зараз не про французьку кухню). Головне правило цього методу – завжди вирішувати найбільш складні завдання зі списку на початку дня. Так ви зможете швидко влитися в роботу, вирішувати найбільш пріоритетні завдання в першій половині дня і не страждати вечорами від того, що знову нічого не зробили.

2. Складіть список завдань, які можна завершити за 10 хвилин

Якщо рішення термінових і великих завдань на початку дня веде до жаху і нескінченної прокрастинації, заведіть список «швидких» завдань. Візьміть листок і запишіть на нього завдання на зразок «подивитися пошту», «подзвонити Каті» або «навести лад на робочому столі». Впоравшись з безліччю дрібних завдань на початку дня, ви мотивуєте себе на виконання складних завдань і вже молодець!

3. Фокусуйтесь на завданнях

Використовуйте техніку Pomodoro, яка схожа на Agile в організації особистої роботи. Усе дуже просто! Розділіть велику задачу на кілька дрібних, виконуйте кожне дрібне завдання за певний час (наприклад, 15 хвилин), після завершення кожного завдання робіть п’ятихвилинну перерву і хваліть себе. Так ви швидше впораєтесь зі складними завданнями, будете постійно бачити результати роботи і боротися зі всепоглинаючою прокрастинацією .

4. Ведіть план-календар

Для любителів детальних стратегічних планів і графіків підійде план-календар. Заведіть паперовий календар або користуйтеся ним на смартфоні, призначайте кожну задачу на конкретне число і час, заповнюйте щотижневий план. Фішка підходу в тому, що кожного тижня ви зможете підводити підсумки і краще розуміти, скільки справ на тиждень ви в силах зробити без сотні літрів кави.

5. Пам’ятайте правило двох хвилин

Це правило закликає вас негайно зробити будь-яке завдання, яке займає не більше 120 секунд: протерти монітор або роздрукувати одну сторінку документа. Так ви заощадите час на внесення дрібних завдань в to-do list і позбудетесь відволікаючих справ.

А ще радимо переглянути це коротеньке відео про те, як ефективно навчатися

Всі статті – Головна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.