Як надихати і мотивувати свого чоловіка?

0
298 Переглядів
Як надихати та мотивувати власного чоловіка
Hillary-shop UA

Кожна дівчина мріє бути натхненням для коханого. Але часто трапляється так, що чоловікові це зовсім і не треба. Йому не цікаво розвиватися, тому що його усе влаштовує. Він не хоче вставати з дивана, не хоче навіть створювати видимість роботи. Йому все підходить. А його коханій жінці – ні. Так як же бути в цій ситуації? Чому для деяких жінок їхні чоловіки можуть гори перевернути, а деякі не можуть дочекатися жодного хорошого слова?

1. Щоб надихати, потрібно бути натхненної

Це істина, з якої потрібно починати. Для того щоб мати можливість надихати, потрібно самій бути натхненною і наповненою позитивом. Постійна агресія, невдоволення і поганий настрій аж ніяк не допоможуть в цій справі.

Подумайте: Які емоції ти найчастіше даєш своєму чоловікові? Коли тобі чогось хочеться, ти починаєш це вимагати або “кидати” незрозумілі натяки?

Тобі потрібно відчуття гармонії всередині себе.

Вчися приймати і цінувати те, що у тебе є на даний момент, а не жити тільки мріями про майбутнє.

Помічай в коханому не недоліки, а гідності і постійно дякуй йому за будь-яку дрібницю, яка, на твою думку, повинна стати його звичкою.

Розвивайся духовно і не стій на місці.

Не вимагай від чоловіка того, чого ти сама не можеш дати.

2. Не критикуй, не змушуй, не оцінюй, не порівнюй

Варіант “змусити з під палки” працює не дуже добре. Якщо постійно давати коханому емоцію негативу, то йому навряд чи схочеться рухатися вперед через себе. Це безглузда ситуація, яка буде працювати тільки проти тебе.

Так, не сперечаюся, це може спрацювати, проте на вельми короткий термін. В кінцевому підсумку, все повернеться до того, як було раніше або стане ще гірше.

3. Вимкни в розмові з коханим режим наставника, батька або родича

Чомусь багато жінок вважають, що вони краще знають як їх чоловікові потрібно працювати, вчитися, будувати відносини, бізнес і так далі. Проте є величезне АЛЕ: тобі було б приємно, якби тебе постійно наставляли і говорили, що ти робиш погано? Якщо у тебе не просять поради, то краще не треба їх роздавати наліво і направо. Це дратує, а не мотивує.

4. Щиро вірити в коханого

Зараз добре подумай і дай відповідь чесно собі на питання: а ти справді віриш, що у твого чоловіка щось вийде, або ти просто мрієш про це?

Заведи собі звичку постійно дякувати коханому за все, що він робить. Чоловікові важливо чути, що кохана жінка вірить в нього і цінує по-справжньому.

Крім того, це цікавий психологічний трюк: якщо часто хвалити чоловіка за ті дії, які, як ти хочеш, щоб увійшли у нього в звичку, то з часом так і вийде. Його підсвідомість буде говорити йому про те, що він робить все правильно, тому що з боку його хвалять за цей вчинок.

5. Люби його

Це саме просте, що може дати будь-яка жінка своєму партнерові. Але, на жаль, цим мало хто користується. Щойно у пари починаються проблеми, ми ображаємося, сваримося, маніпулюємо і робимо взагалі що завгодно для того, щоб погіршити ситуацію. Якщо ти дійсно розумієш, що він застряг на місці і не йде вперед, то покажи йому хороший приклад і почни з себе. Тобто, повернися до пункту 1. І повертайся туди постійно, коли щось йде не так.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.