Як пережити перші серйозні стосунки?

0
332 Переглядів
Як пережити перші серйозні стосунки
Hillary-shop UA

Немає у світі людини, яка не відчувала би солодке почуття першого кохання. Перші серйозні стосунки залишають незабутні відчуття, на яких в подальшому ми будуємо наступні зв’язки.

У такий хвилюючий період кожній дівчині потрібна підтримка. Хтось шукає її у подруг або мами, а комусь важливіше задати свої питання професіоналам.

5 порад, як зробити перші серйозні стосунки приємним досвідом

Перші відносини, як перші кроки малюка. Ми вчимося проявляти свої почуття, віддавати і отримувати. Неважливо – це юнацька закоханість або яскравий роман в більш зрілому віці, ми все одно губимося і думаємо тільки про свого обранця.

Іноді перший роман перетікає в любов усього життя, але частіше так і залишається приємним спогадом. У будь-якому віці це почуття настільки яскраве, що здається, без цього конкретного хлопця можна задихнутися. Але не варто впадати в крайнощі.

Тримайте голову холодною

У психології любовні відносини поділяються на кілька стадій:

  • Закоханість. У обох партнерів є симпатії один до одного, бажання весь вільний час проводити разом.
  • Звикання. Дівчина і хлопець більш спокійно ставляться один до одного. На цьому етапі найчастіше молоді люди вступають в шлюб.
  • Сварки. Період притирання у багатьох випадках призводить до розриву. Тільки здорові і правильні відносини можуть пережити цю стадію.
  • Терпіння.
  • Служіння.
  • Дружба.
  • Щира любов.

Саме на стадії закоханості виникає бажання обійняти хлопця і ніколи не відпускати. Але потрібно розуміти, що робити партнера центром свого Всесвіту не варто. У вас повинні бути свої захоплення, своє життя і відносини – це тільки його частина.

Весілля, діти, 2 кота

У дівчат є маленька особливість: після першого побачення починати мріяти про спільне майбутнє. Здається, що він – той єдиний хлопець на все життя!

Не плутайте закоханість і любов. Перше – засновано на емоціях, друге – більш глибоке і раціональне почуття. На першому етапі ми бачимо в партнері часто ті ідеальні якості, які є в нашій уяві. Згодом і хлопець, і дівчина відходять від ідеальної моделі поведінки. Вам можуть відкритися якості, які розчиняють магію закоханості.

Хлопець привіт, друзі прощавай!

У мережі гуляє багато жартів про дівчат, які забувають про своїх друзів заради кожного нового хлопця. Так, в першій стадії відносин хочеться розчинитися в партнері. Але чи вартий цього ваш чоловік?

Що відчуває ваша подруга, коли ви в черговий раз проміняли її на нового “майбутнього чоловіка”? Напевно, розчарування. З кожною такою перервою у спілкуванні ваша прихильність стає все меншою, так недалеко і до рівня давніх знайомих.

У житті любов і дружба ніяк не замінюють і не переплітаються між собою. Не думайте, що дружба зіпсує ваш роман або навпаки. Занурюючись у відносини з головою, ви можете виринути з них без друзів.

Уміння говорити “НІ”!

У відносинах має бути комфортно. Неважливо вам 16 або 35 років, якщо вас щось не влаштовує, про це потрібно говорити!

Ви не зобов’язані зустрічатися з кимось, тому що “він так довго мене добивається”. Якщо вам не подобається хлопець або його дії, ви маєте повне право відмовити у залицянні.

Навіть якщо ви були у стосунках деякий час, але зрозуміли, що обранець не підходить вам, правило “зтерпиться – злюбиться” не спрацює. Про себе потрібно думати в першу чергу!

Ви на першому місці

У будь-яких відносинах ваші бажання і потреби повинні бути на першому місці. Дівчата, які цінують і люблять себе, будуть приваблювати самодостатніх чоловіків. Ні, звичайно, на них звертатимуть увагу різні абьюзери і тирани, але довго такі нездорові прихильності не зможуть існувати.

У перших серйозних відносинах, як і у всіх наступних, кожен партнер повинен позначити свої межі. Це допоможе вибудувати здоровий зв’язок між зрілими людьми або рости разом. Навіть розрив у таких стосунках проходить більш гладко, люди просто розуміють, що не підходять один одному і розлучаються без претензій, але з досвідом і можливістю уникнути подібних проблем в подальшому.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.