Як зрозуміти, що організму потрібен детокс: думка експерта

0
240 Переглядів
Як зрозуміти що організму потрібен детокс
Hillary-shop UA

Сучасний (читайте – скажений) ритм життя, новинний фон, емоційна середа, неякісна їжа і вода – все це завдає нам шкоди. Щоб цей негативний вплив на організм мінімізувати, потрібно брати тайм-аут. Чудовим засобом є детоксикація. Ми пропонуємо вам розглянути шість симптомів, які підкажуть, що вам пора перезавантажитися і очиститися.

В залежності від нашого розкладу, звичок і способу життя організм має властивість накопичувати в собі зайві кілограми і токсини, завдаючи згодом кожній клітині нашого тіла додатковий стрес, що впливає не тільки на тривалість нашого життя, але і на його якість. Щоб все це нейтралізувати, необхідно вчасно зреагувати і влаштувати організму детокс.

No1: Ви відчуваєте втому і брак енергії

Почнемо з того, що почуття втоми віщує проблеми зі здоров’ям, починаючи з анемії і закінчуючи запальними процесами в організмі. Порушення режимів сну і неспання, під час яких виробляються необхідні для життєдіяльності гормони, призводить до збоїв всіх систем організму.

Здоровий сон – це перша необхідність в області здоров’я, краси і довголіття.

Щоб нормалізувати добові ритми, швидке засинання і тривалість сну, необхідно переглянути систему харчування. Наприклад, зловживання солодощами з цукру призводить до безсоння і швидкої фази сну, під час якої організм не встигає відновитися, значить, вранці вам забезпечено почуття втоми. Щоб бути бадьорим і активним, необхідно пройти детокс-програму і дотримуватися системи харчування.

No2: Вас постійно турбують висипання на шкірі

Нездоровий колір обличчя, тьмяність, алергічні та хронічні висипання – все це свідчить як про відсутність правильних і потрібних саме вашому типу шкіри засобів догляду, так і про наявність накопичених шкідливих речовин в організмі. Наш організм влаштований таким чином, що він в змозі самостійно впоратися з отрутами і відновитися. Якщо йому не вистачає власних ресурсів для виконання цих завдань, значить, необхідно йому допомогти.

Не забувайте про те, що короткочасний курс Детокс не забезпечує позитивний результат до кінця життя.

Вкрай не рекомендується займатися самолікуванням! Виключно лікар допоможе вам в індивідуальному порядку внести корективи в систему харчування, підібрати підходящу систему тільки вам і нікому іншому. Для початку необхідно проконсультуватися з фахівцем і здати тест на харчову непереносимість.

На відміну від алергії, яка є моментальною реакцією нашої імунної системи на певну субстанцію, харчова нестерпність – це набір симптомів, які негативно відбиваються на якості нашого життя. Алергічна реакція на продукт – це імунна відповідь організму на подразник, імунна система починає виробляти захисні антитіла. Вони, в свою чергу, провокують алергічну реакцію, а варто лише контакту з алергеном припинитися, імунна система заспокоюється, тобто симптоми алергії сходять нанівець.

Харчова непереносимість – це історія про відкладені і накопичувальні реакції. Завдяки унікальним технологіям ви зможете дізнатися про особливості та потреби тільки вашого організму, варто лише здати аналіз крові. За допомогою такого тестування виявляються продукти, на які імунітет виробляє захист у вигляді імуноглобуліну G: визначаються позиції, комфортні для вашого організму і максимально правильно вбудовуються у відповідності з усіма метаболічними процесами, жировим, вуглеводним і білковим обміном.

Подібний тест показаний людям, які хочуть максимально детоксикувати свій організм, тобто мінімізувати всі токсичні навантаження. Вашому тілу знадобиться кілька днів, а то й тижнів правильного харчування, щоб вивести токсини. Як тільки це відбудеться, результати процесу ви помітите неозброєним оком на своїй шкірі. Пам’ятайте про те, що красива шкіра – це запорука здорового тіла.

No3: Проблеми з травленням

Відсутність контролю і індивідуально вибудованої системи харчування призводить до розладів шлунку і кішкивника. Якщо ці проблеми не пов’язані з хронічними захворюваннями, значить, організм дає сигнал про те, що йому не вистачає ресурсів для звільнення від токсинів. Проходження програми Детокс – прекрасна можливість перезапустити системи організму, позбутися від проблем травлення і відновити природні функції.

No4: Очевидний брак вітамінів

Усі форми вітамінів – як водорозчинні, так і жиророзчинні – важливі для нас абсолютно в будь-яку пору року. Скрізь повинен бути баланс. Дізнатися і скорегувати вам допоможе аналіз на вітаміни. Від цих показників залежить не тільки ваше самопочуття, імунітет і настрій, але і зовнішній вигляд. Наприклад, якщо ви відчуваєте сильну тягу до певних продуктів харчування, значить, вашому організму не вистачає певного вітаміну. Так можна дуже швидко перевести задоволення від певного продукту до звички, що закономірно може призвести до зашлакованості вашого організму.

No5: У вас є зайва вага, і ви ніяк не можете її скинути

Позбутися від зайвого і схуднути вам допоможе комплексний підхід, а не екстремальний день голодування і повна відмова від їжі на день. Перехід на відповідну вам систему харчування, спортивні навантаження і відновлення режимів сну і неспання – закономірне рішення після проходження детокс-програми.

Неквапливий підхід і системність – запорука вашої краси і довголіття.

Необхідно активізувати лімфатичну систему, а також вивести продукти розпаду. Заплануйте курси лімфодренажного масажу з глибоким опрацюванням м’язової і лімфатичної структур для того, щоб усунути набряклість. Радимо не нехтувати прогрівальними ритуалами в хаммамі або лазні – це один з ефективних способів повернути тонус і силу, оскільки вони надають омолоджуючий ефект для тіла. Також радимо пройти курс ексклюзивних детокс-крапельниць, які представляють собою унікальне поєднання амінокислот і вітамінів, виводять токсини з печінки, покращують стан шкіри.

No6: Ви забуваєте про додаткове зволоження організму

Звичайно, нам всім конче важливо знати, що саме приносить нам енергію або створює інтоксикацію. Але в більшості випадків ми забуваємо про елементарне – необхідність пити достатню кількість води. Вода, збагачена молекулярним воднем, забезпечує процес гідратації в шість разів ефективніше. Детоксикаційна функція організму і метаболізм поліпшуються, кислотно-лужний баланс відновлюється – кожна функція організму починає працювати наче годинник. Приймаючи таку воду, ми відновлюємо правильне внутрішнє середовище кожної клітини організму. Це дивовижне засіб детоксикації з моментальним ефектом, яке додає енергії і сил на звершення нових справ. Пам’ятайте про те, що в основі детоксикаційної програми завжди лежить непорушне правило: дотримуйтесь безпеки і системності, щоб ваш імунітет був сильним, а здоров’я – міцним.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.