Критика від чоловіка: чому хлопець постійно робить зауваження?

0
1 262 Переглядів
Чому хлопець постійно робить зауваження?
Hillary-shop UA

Кожен день ми стикаємося з різними людьми, відповідно і з їхньою думкою, зауваженнями і критикою. Згадайте, як по-різному ми відчуваємо колючі слова від сторонньої людини і, наприклад, від чоловіка. В одному випадку ми можемо і не помітити, як жінка в черзі додала нам з десяток років, а коли чоловік критикує вечерю – стримати сльози не просто.

Насправді, не завжди причина криється в критиці, іноді наше особисте неприйняття себе змушує бачити привід образитися там, де його зовсім і немає.

Чому чоловік постійно критикує?

Є кілька причин такої поведінки хлопця по відношенню до коханої. Ми розглянемо деякі з них і розповімо, що робити в таких випадках.

Дівчина перебуває в позиції жертви

Невпевненість в собі, самокритика і нездатність взяти відповідальність за своє життя призводять до того, що жінка все життя терпить критику, спрямовану на її зовнішність, характер і спосіб життя.

Тільки знайти хорошого чоловіка, не прийнявши себе, – майже неможливо. Таку жінку будуть оточувати тирани і тюхтії, які хочуть поставити себе вище своєї жертви.

У цьому випадку виправити ситуацію допоможе тільки робота над собою. Для початку потрібно вийти з позиції жертви і полюбити, прийняти себе. Це кропіткий шлях, але пройшовши його, жінка знаходить свободу від критики і впевненість у собі. Мабуть, гідна нагорода за нелегку працю над собою.

Чоловік не вміє висловлювати свої емоції

Пам’ятаєте картинку, де керівник кричить на тата, тато – на маму, мама – на малюка, а малюк – на кота? Вона наочно показує, як деякі чоловіки не вміють правильно транслювати свої емоції і образи.

У таких випадках хлопець критикує не конкретно ваш характер або зовнішність. Це загальний вираз негативу. Просто він не вміє по-іншому. Але ви можете допомогти йому.

Почніть питати як його справи на роботі, що його турбує. Розповідайте про свої справи, зробіть акцент на почуттях. Простіше кажучи, покажіть йому як можна висловлювати свої емоції, не критикуючи оточуючих. Згодом у чоловіка з’явиться розуміння, що він робить щось не так. Вам знадобиться зібрати все своє терпіння, щоб не робити зауваження його манері спілкування безпосередньо, адже образи чоловіка набагато сильніше і глибше, ніж образи жінок.

Хлопець так вихований

Цей фактор ви точно помітите, коли почнете спілкуватися з його родичами. Є такі сім’ї, де спілкуються зауваженнями і жартами. Все хороше, що з ними відбувається, сприймається, як само собою зрозуміле.

Такі аспекти виховання реально виправити, якщо ви готові докласти зусиль, і чоловік сам схоче змінити таку манеру спілкування. Тому що такі хлопці зазвичай бачать привід для критики навіть в дрібницях, і для них таке спілкування – норма.

Чоловік повинен хотіти працювати над собою, тоді є велика ймовірність виправити ситуацію. Але і ви не повинні відставати від нього. Розвивайтеся разом!

Чоловік самостверджується за ваш рахунок

Самооцінка чоловіка безпосередньо впливає на його здатність нормально спілкуватися з близькими. Якщо ви починали відносини з добрим і чуйним хлопцем, але з часом він почав критикувати вас з приводу і без – варто замислитись. Можливо, в його житті відбулися події, які сильно вплинули на його самооцінку.

Проблеми на роботі, ваш успіх, особистісний криза, які чоловік переживає в собі – все це може стати причиною необґрунтованої критики на вашу адресу.

Ваше завдання в цьому випадку – хвалити і підтримувати. Навіть якщо нема за що. Намагайтеся побачити в ньому того сильного чоловіка, яким він був на початку і повернути його на перший план. Підтримка улюбленої жінки для нормального хлопця – це привід змінити себе і свій характер.

Жінка, яка любить і цінує себе, легко знайде причину необґрунтованій критиці близької людини. Така дівчина не підживлює свої образи і невпевненість зауваженнями, а бачить в них проблему, яку частіше за все можна виправити.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.