Чому складно вийти заміж після 30?

0
302 Переглядів
Чому складно вийти заміж після 30?
Hillary-shop UA

Якщо вам за тридцять, і ви вільна жінка, питання: “А коли заміж?” ви чуєте частіше, ніж “Як справи?”. Вважається, що в кожній дівчини є годинник. І після 30 він починає цокати активніше. Цей факт сильно лякає, тільки мало хто може виразно пояснити чому саме.

Боятися чи ні тридцятиріччя – вирішувати вам! Ми можемо сказати одне: щаслива жінка буде бажаною у будь-якому віці.

3 причин, чому “складно вийти заміж після 30”

Насправді заміж вийти легко. Важко знайти чоловіка, з яким шлюб буде приносити радість. Але в цьому і є сенс: пошук своєї другої половинки. Якщо подивитися в бік Європи, можна помітити жінок, які посміхаються і радіють життю навіть будучи самотніми в 30, 40 або 50 років. Так чому ж у нас так складно відчувати себе легко і комфортно на самоті, якщо вам за тридцять?

Погана прикмета

Напевне, кожна дівчинка чула хоча б раз, що виходити заміж потрібно:

По любові.

До тридцяти.

Після того як закінчиш університет.

Коли навчишся готувати і прибирати.

Ці установки закладаються з дитинства в тендітні уми майбутніх жінок. І позбутися них дуже складно.

Так склалося, що сучасна жінка навчилася на перше місце ставити себе. Так, ще не кожна, але дівчата вже не прагнуть вискочити заміж після школи за того, хто візьме, аби не ходити в “старих дівах”.

Щоправда, розмови про це переносити непросто. Кожен родич, іноді і батьки, вважають своїм обов’язком дізнатися, коли ж ви нарешті вийдете заміж. Суспільство також тисне на хворе місце: парам знижки, в рекламі сім’ї, і цілуються закохані.

У такій напрузі дуже легко зробити помилку, яку потім буде складно виправити. Вийти заміж після 30 так само просто, як і до. Тільки ми стаємо більш усвідомлені, приходить розуміння, якого чоловіка хочеться бачити поруч.

Страх самотності

Рано чи пізно кожна жінка стикається зі страхом. Страх за своє життя чи життя рідних, страх втратити роботу, друзів, статус … страх самотності.

Коли день за днем ​​приходиш додому з улюбленої роботи в порожню квартиру, починають закрадатися думки про складнощі самотності. Здається, що шанси вийти заміж все більше прагнуть до нуля. І саме час збирати колекцію котів.

У хід йде важка артилерія: мелодрами. Тільки фільми відрізняються від життєвих реалій. У них жінка зустрічає ідеального чоловіка у самий відповідний момент. У житті так, на жаль, буває рідко.

Страх укорінився в жінках ще з того часу, коли заміж потрібно було виходити в 12 років. Тільки і тривалість життя тоді була від 30 до 50 років, і нареченого підбирали батьки, і розлучатися було ганебно.

Зараз хоч жінок і менше в світі, ніж чоловіків, жодна з них не залишиться самотньою, якщо буде не просто хотіти заміж, але і щось робити для цього. Як мінімум не варто сидіти вдома в очікуванні дива. І пошуки відповідного партнера, і подальші відносини – складний шлях, до якого потрібно бути готовими.

Чоловіків боятися – на побачення не ходити

Жінки після 30 – це зазвичай або вже розведені, або ще не пізнали радості заміжжя. І багато хто з них впевнені, що чоловіки бояться їх.

Нормального чоловіка неможливо налякати віком. Ясна річ, що тридцятирічний хлопець рідко захоче будувати серйозні стосунки з жінкою за 50. А ось з дамою молодше, яка зацікавить його, спробує удачу.

До речі, легко перевірити хлопця на адекватність. Якщо він хоче дівчину 23 років модельної зовнішності, значить хлопець або не готовий стати татусем, або у нього не все добре з самооцінкою. Чоловік, який прагне до серйозних стосунків, дивиться не в паспорт, а на особисті якості своєї обраниці.

Вийти заміж легко в будь-якому віці, головне – знайти гідного чоловіка.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.