Як швидко заводити знайомства?

0
491 Переглядів
Заводимо знайомства легко
Hillary-shop UA

Дослідження показують, що бути соціально активним та спілкуватися – це фундаментальна потреба організму, як потреба у їжі чи воді. Також вчені виявили, що імпульс болі від розриву стосунків формується у тій же частині мозку, що і імпульс від фізичної болі. Основна функція цієї частини мозку у тому, щоб попередити людину про загрозу його існування. Це змушує усвідомити, наскільки соціально залежною є людина.

З огляду на те, що спілкування – це фундаментальна людська потреба, то можна подумати, що людині легко заводити приятельські стосунки з усіма, хто їй зустрічається. На жаль, це не так. Ми часто є дуже гордими, сором’язливими, егоїстичними чи цинічними, щоб почати розмову із незнайомцем.

Якщо ви зможете відмежуватися від вище переліченого, то зможете легко почати спілкуватись із будь-ким. Ось кілька порад, які допоможуть вам швидше заводити знайомства.

Складіть гарне перше враження

Дослідження показують, що людина складає враження про свого співрозмовника у перші 7 секунд знайомства. Це може здаватися дивним, але якщо знати дане правило, то їм можна скористатись.

Перше враження пов’язано із мовою вашого тіла. Якщо ви будете знати, які жести, пози та інтонацію голосу потрібно використовувати, щоб вони сприймалися позитивно, то ви зможете привертати до себе увагу багатьох людей.

Використовуючи захопливий тон голосу, тримаючи руки прямо, підтримуючи зоровий контакт та довірливо схиляючись до людини в процесі розмови, ви створите приємне враження.

Будьте першим, хто виходить за рамки поверхневих розмов

Перша розмова із новим знайомим, як правило, є дуже поверховою. Ми бажаємо залишити приємне враження, тому зачіпаємо тільки безпечні тем. Ми говоримо про погоду та людей, розповідаємо про себе в загальних рисах.

Але якщо ви дійсно бажаєте зав’язати довірливі стосунки, варто показати справжнього себе. Не обов’язково розповідати щось дуже особисте, але дуже важливо розповісти людині про те, чим ви цікавитесь. Як правило, якщо ви відкриєтесь першим, то ваш знайомий наслідує ваш приклад та зробить те ж саме.

Задавайте влучні питання. Якщо співрозмовник вагається, чи відкриватися вам, заохочуйте його, задаючи питання по суті. Відповідь на питання «Чим ви займаєтесь?» не дасть вам багато інформації, краще запитати «Чому ви обрали цю професію?».

Шукайте питання, які поможуть вам зрозуміти, чим цікавиться людина, при цьому не торкаючись особистих тем.

Вчіться у них

Вчені виявили, що наша система освіти була б набагато ефективнішою, якщо би робили акцент на соціальній стороні навчання, а не ігнорували її. Наприклад, восьмикласник краще зрозуміє математику, якщо йому допоможе студент.

Застосовуйте такий же принцип для власного життя, і будьте готові вчитися у людини, з якою намагаєтесь потоваришувати. Мало того, що це зміцнить ваші стосунки, але й змусить її відчувати себе більш важливою для вас. Це також означає, що ви готові слухати та визнаєте, що багато чого не знаєте та ще вчитесь.

Не змушуйте співрозмовника шкодувати про те, що він відкрився вам

Якщо ваш новий знайомий робить вам честь та розповідає щось особисте, не змушуйте його в майбутньому жаліти про це. Сарказм, критика та злі жарти, які змушують почуватися осудженим, відразу відштовхнуть від вас людину.

Замість цього співчувайте людині, навіть якщо не поділяєте її поглядів на певну ситуацію та діліться інформацією у відповідь.

Шукайте хороші риси

У сучасному світі люди стають більш цинічними. Ми зосереджуємося на пошуку причин, щоб не любити людей, а не причин, щоб їх любити. Варто сконцентруватися на пошуку хорошого у новому знайомому. Коли ви очікуєте від людей тільки кращого, вони, як правило, виправдовують надії.

Посміхайтеся

Люди природно та несвідомо віддзеркалюють жести свого співрозмовника. Варто лише привітно посміхнутись людині, і вона посміхнеться вам у відповідь. До того ж, ви гарантовано залишите приємне враження.

Називайте співрозмовника по імені

Ім’я – це невід’ємна частина вашої особистості, і співрозмовнику буде приємно, якщо ви будете називати його по імені. Не варто називати знайомого по імені, тільки коли ви вітаєте його. Дослідження показують, що люди більш приязно ставляться до співрозмовника, який називає їх по імені в процесі бесіди. Коли ви зустрічаєте когось, не бійтеся запитати його ім’я ще раз, якщо ви забули його з моменту першої зустрічі.

Дотримуйтесь «платинового» правила

Платинового правила важко дотримуватись, воно вимагає від нас, щоб ми робили атмосферу розмови більш комфортною для співрозмовника, щоб слухали та справді чули його. І це потребує додаткових зусиль з вашого боку.

Не намагайтесь конкурувати

Ми часто бачимо стереотипну сцену у комедійних серіалах, де двоє хлопців проводять ніч у барі, спорячи, хто з них краще. Подібне може відбутися, коли ви знайомитесь із людиною. Його досягнення та багатий життєвий досвід можуть змусити вас видумувати та розповідати про себе подібні історії.

Це може зачепити його самолюбство та не допоможе зав’язати дружні стосунки. Намагайтеся дізнатися про нового знайомого більше та знайти спільні риси.

Вимкніть свій внутрішній голос

Існує одна велика проблема, яка заважає нам дізнаватися більше про співрозмовника – ми думаємо про власні справи, в той час коли людина щось розповідає. Ми часто зосереджені на тому, що треба відповісти на репліку співрозмовника, і не можемо зрозуміти, що до нас намагаються донести. Варто вимкнути власні думки та сконцентруватися в першу чергу на співрозмовнику.

Прислухайтесь до порад

Згадайте про все, що зараз прочитали, коли зустрінете цікаву для вас людину та спробуєте познайомитись. Вам точно вдасться привернути її увагу до себе.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.