6 причин, які можуть вам заважати досягти мети

0
346 Переглядів
Чому ви не можете досягти мети
Hillary-shop UA

1.     Ви не вмієте структурувати цілі

Змоделюємо ситуацію: автор планує написати гостро-соціальну новелу, але не визначає часових проміжків створення свого шедевру. Момент написання перших рядків новели буде максимально відтягуватися (через купу найрізноманітніших відмовок), разом із часом тріумфу автора.

Під час планування справ на день відведіть певний проміжок часу на наближення до власної мети (часовий інтервал визначається масштабністю майбутніх планів).

2.     Ви досі не сформулювали власні прагнення

Формулювання цілей тісно пов`язане з інформуванням соціуму про наші майбутні наміри. Скажіть своєму другові: “Мені конче треба скинути 5 зайвих кілограмів”. Ви одразу ж формуєте проблему, котра вас непокоїть, та берете на себе певну відповідальність за її усунення. До того ж, проінформоване оточення може допомогти вам у досягненні основної мети.

3.     Ви не користуєтесь фінансовим прогнозуванням

Змоделюємо ситуацію: вам дуже хочеться придбати річ, вартість якої перевищує вашу заробітну платню за місяць. Ви вирішуєте накопичити необхідну суму і економите на всьому, навіть на їжі.

Без належного фінансового прогнозування та обліку буде дуже важко відстежувати прогрес та нинішній матеріальний стан, що може призвести до непорозумінь та знецінити значення початкової мети.

4.     Ви занадто багато на себе берете

Проблема багатофункціональності притаманна чи не кожній людині. Занадто багато речей потребують нашої постійної уваги. Як висновок – ми відволікаємося, не можемо чітко концентруватися на певній меті. Але як вирішити цю проблему? Зосередьтеся на першочерговій справі, а другорядним завданням приділяйте менше уваги або ж і зовсім залиште їх на певний час. Найголовніше – гармонія та здатність відділяти необхідне від менш важливого.

5.     Ви залежні від думки оточуючих

Змоделюємо ситуацію: найкраща подруга легко може вмовити вас на ще один келих вина, хоча добре знає, що ви намагаєтеся притримуватися здорового харчування. Залежність від думки оточуючих – серйозна вада, з якою треба боротися. Як? Навчіться казати “Ні”.

6.     Ви сумніваєтеся у власних силах

Страх невдачі – природній стан, котрий притаманний кожній людині. Найголовніше при цьому не втрачати віри у себе та власні сили.

Робіть невеликі кроки у напрямку бажаної мети, але ніколи не зупиняйтесь і не повертайте назад!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.