Хочете після фізичних тренувань почувати прилив сил, а не виснаження?

0
732 Переглядів
Поради фітнес-експерта, як гарно почуватися після тренування
Hillary-shop UA

Втома – невід’ємний наслідок фізичних навантажень, однак є кілька дієвих прийомів, які дозволять відчути прилив енергії та магічну дію ендорфінів замість тотального виснаження.

Пийте достатньо води

Керівник фітнес-групи Crunch Fitness Group, Мішель Опермен, стверджує, що правило номер один для тих, хто хоче зберігати бадьорість – це забезпечення організму достатньою кількістю води. Пийте до початку тренувань, в процесі та після. Дегідрація може спричинити такі неприємні симптоми як виснаження, головний біль та запаморочення.

Уникайте надмірних навантажень

Для того, щоб отримати результат, зовсім не обов’язково не вилазити з тренажерного залу годинами. Тренування можуть бути ефективними і, в той же час, короткими. «Більшість людей вважає, що чим довше вони тренуються – тим краще,» – каже Мішель. – «Однак більш ефективними є тренування з добре продуманою стратегією та схемою». Вона радить високоінтенсивне інтервальне тренування – чергування вправ вищої та нижчої інтенсивності.

Прокиньтесь і приступайте до роботи

Якщо дозволяє графік, спробуйте перенести тренування на ранковий час. Без дії втоми після роботи, ймовірність того, що фізичні навантаження допоможуть збадьоритись, є значно вищою.

Випийте кави

Кофеїн допомагає спалювати більшу кількість калорій під час тренування, а також є джерелом енергетичного заряду. Спробуйте додати трохи кави до смузі і отримаєте чудовий сніданок, який надасть сил для виконання вправ.

Отримуйте насолоду

Це чи не найприємніша порада з усіх. Мішель Опермен погоджується, що задоволення від фізичних навантажень – це запорука їх ефективності. До того ж, зараз є стільки різних варіантів роботи над здоров’ям вашого тіла, що ви неодмінно зможете вибрати той, який вам дійсно подобається. Якщо відвідуватимете заняття із задоволенням, втомлюватиметесь менше і не втратите бажання продовжувати.

Не забувайте про відпочинок та відновлення

Відновлення сил та догляд за тілом – це важлива умова для збереження енергії не тільки під час тренувань, але й в інший час впродовж тижня. Опермен наголошує, що без хорошого регулярного відпочинку підвищується імовірність вигорання. Слухайте своє тіло, поважайте його та давайте йому відпочити.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами popsugar.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.