Як не дати згаснути іскрі в стосунках?

0
1 405 Переглядів
Підтримуємо іскру у стосунках
Hillary-shop UA

З часом шалене полум’я пристрасті між жінкою та чоловік трохи згасає. Це може статись як через шість років шлюбу, так і через шість місяців, і є цілком нормальним явищем. На початку все здається цікавішим і яскравішим. З плином часу люди звикають один до одного й перестають прикладати максимум зусиль, щоб дивувати та завойовувати один одного.

Однак є багато способів не дати згаснути іскорці у ваших відносинах.

1.    Робіть перерви у повсякденній рутині

Коли довго живеш  з кимось, дуже легко дати побуту поглинути себе з головою. Спільне життя стає передбачуваним та трохи нудним. Якщо хочете повернути яскраві емоції в стосунки, періодично робіть перерви у плині буднів і пробуйте те, чого раніше не робили. Якщо по суботах ви звикли займатись хатніми справами, заплануйте якусь пригоду. Разом займіться тим, що до цього тільки обговорювали, але так і не знайшли часу спробувати втілити в життя. Замкнене коло сімейних обов’язків дарує відчуття впевненості та комфорту, однак вбиває чари у стосунках.

2.    Дивуйте свою другу половинку

Коли ви востаннє відсилали дружині чи чоловікові текст чи фото з сексуальним змістом? Не треба повністю оголюватись та робити фото в повний зріст посеред робочого дня. Обмежтесь фрагментом животика чи іншої частини тіла, від якої ваш партнер в захваті, та додайте інтригуюче питання чи твердження з натяком, що буде відбуватись, коли ви знову зустрінетесь. Пам’ятаєте, які почуття  викликали подібні повідомлення на початку ваших стосунків? Цілком можливо, що ви вже давно перестали обмінюватись подібними посланнями, однак, вони можуть відчутно освіжити ваші відносини.

3.    Не дайте повсякденним обов’язкам вбити романтику між вами

Від домашніх клопотів, на жаль, нікуди не дінешся. Однак, якщо дати їм стати центром вашого життя, це може стати кінцем романтики у ваших стосунках. Замість того, аби сперечатись чия черга готувати вечерю чи мити посуд, запропонуйте приготувати щось смачненьке разом. У процесі можете обмінюватись поцілунками та компліментами. Замість «пиляти» чоловіка аби щось зробив, краще скажіть, що він страшенно сексуальний коли виносить сміття чи миє посуд. 

4.    Усуньте всі відволікаючі фактори хоча б на годину

Вимкніть телевізор чи комп’ютер та переведіть телефон у беззвучний режим. Присвятіть час виключно спілкуванню з вашим партнером, не відволікаючись ні на що.  Можете влаштувати романтичну вечерю, зіграти у гру або посидіти на балконі з бокалом вина. Якщо ви звикли до телевізору чи інших схожих факторів в якості фону, спочатку вам може бути некомфортно. Однак не здавайтесь і не піддавайтесь спокусі повернутись до старих звичок.

5.    Пробуйте щось нове разом

Романтичні сімейні стосунки

Нові враження активують групу нервових структур мозку, що відповідають за задоволення. Завдяки їм, в організмі збільшується кількість двох хороших хімічних речовин: дофаміну та норадреналіну, які, в свою чергу, стимулюють почуття закоханості. Ось вам ще одна причина відволікатись від побуту та здобувати нові враження разом.

6.    Залишайтесь близькими

Працюйте над тим, аби близькість між вами залишалась настільки ж міцною, як і на початку вашого спільного життя. Вам може здатись, що це вимагає непомірних зусиль. Однак одного разу вам це вже вдалось, інакше до одруження діло б не дійшло.

Згадайте, як вели себе, коли ще не були одружені, що сприяло вашому зближенню. Одним з факторів, без сумнівів, було часте спілкування на різні теми: від обговорення буденних справ до глибоких та особистих моментів.

Прийнято вважати, що втрати іскри в стосунках уникнути неможливо, однак це зовсім не так. Повернути її, підтримувати та плекати не так вже й важко, як здається. Треба лише трохи прикласти зусиль, і ваше життя заграє новими захоплюючими барвами.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами www.thespruce.com

Всі статті – Головна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.