5 порад, що допоможуть вам стати більш фотогенічною парою

0
2 510 Переглядів
Як стати фотогенічною парою? Поради
Hillary-shop UA

Готуєтесь до фотосесії з нагоди заручин? Чи може просто бажаєте поповнити свій профіль в інстаграм фотографіями з коханим чи коханою? У будь-якому разі вам знадобляться наші поради щодо того, як виглядати фотогенічно, фотографуючись вдвох.

Дивіться один на одного, а не в камеру

Якщо і ви, і ваш партнер дивитиметесь на фотографа, ваша поза виглядатиме трохи натягнуто та фальшиво. Натомість, нехай ваші погляди будуть спрямовані один на одного. Залишайтесь собою, тоді ви виглядатимете природньо.

Продумайте, куди діти руки

Тут діє таке ж правило, як і при сольних фотосесіях: вдале розміщення рук – невід’ємна складова фотогенічності. Складіть їх разом перед собою або за спиною, сховайте в кишені чи покладіть одну руку на талію. Яку б позу ви не вибрали, переконайтесь, що ваш партнер теж знайшов, куди прилаштувати руки.

… або ж просто обніміться

Все ж не можете знайти застосування рукам? Тоді обніміть ними один одного. Однак не перестарайтесь, аби не склалось враження, ніби ви намагаєтесь задушити коханого або він вас. Нехай поза буде розслабленою. Легкий натяк на інтимність, однозначно, сприятиме фотогенічності.

Не скидайте з рахунку селфі

Для гарних світлин не є обов’язковими голлівудська посмішка та ідеальна зовнішність. Таємниця успішних фото полягає радше у вмінні позувати невимушено та відсутності страху здатись смішним. Для кращого селфі припиніть позувати. Натомість, доручіть камеру тому, у кого довші руки, а тоді легенько полоскочіть один одного.

Попросіть друга наклацати побільше кадрів

Найкращі фото – це ті, на яких ви виглядаєте природньо. Якщо для цього потрібно заповнити ваш айфон сотнею кадрів вашої взаємодії та спілкування, то так і зробіть. Принаймні одне з них буде варте тисячі лайків, а вам саме це й потрібно, чи не так? 🙂

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами purewow.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.