8 порад від експерта, що допоможуть зробити ваш дім світлішим та просторішим

0
1 110 Переглядів
Hillary-shop UA

Не треба бути спеціалістом з психології чи дизайну, аби розуміти: світле та просторе житло сприяє позитивному настрою. Не дивно, що кожен з нас інтуїтивно намагається досягти такого ефекту у себе вдома. Щоб спростити це завдання, пропонуємо дослухатись до порад талановитого фотографа та дизайнера інтер’єрів Аліси Розенек.

Почніть з білої основи

Використовуємо білий для світлого інтер'єру

«При правильному підході білий фон відкриває величезні можливості для дизайну. На одній лекції з фізики нам пояснили, що білий, з технічної точки зору, не є кольором – це відбиваючий агент, здатний поглинати та розсіювати світло. Біла фарба має неймовірний потенціал в якості чудової основи для будь-якого інтер’єру. До того ж, чим світліша основа, тим сміливіше можна підбирати наступні шари, оригінальні елементи декору та предмети мистецтва.»

Додайте матових барв

Використовуємо матовий ефект в інтер'єрі

«Кілька матових штрихів допоможуть досягнути максимально рівномірного розподілу світла в приміщенні, завдяки чому воно здаватиметься більшим та просторішим.»

Дорогу дзеркалам!

Дзеркала для світлого та яскравого інтер'єру

«Розміщення дзеркал біля та навпроти джерел природного світла, тобто вікон та дверей, допомагає візуально збільшити приміщення. Я люблю обігрувати дзеркала в дизайні, використовуючи їх в якості додаткового шару на стелажах без дверцят, чи як підставки для декоративних елементів на журнальному столику.»

Приділіть особливу увагу чистоті вікон

Чистота вікон для свтілого інтер'єру

«Я – прихильник щоквартального миття вікон та частої заміни скла в них для залучення максимальної кількості світла в приміщення. Задоволення від можливості розслабитись в кімнаті, наповненій світлом, заряджає мене натхненням на весь день.»

Регулярно звільняйте поверхні від непотребу

Чому варто часто прибирати, щоб мати яскравий інтер'єр

«Раджу хоча б раз на три місяці позбуватись речей та елементів декору, які не мають для вас якогось особливого значення. Тумбочки, полички та журнальні столики, наче магнітом, притягують до себе різноманітний непотріб, а отже, саме з них слід починати, коли вирішите навести лад у помешканні.»

Для оздоблення вікон обирайте легкі матеріали нейтрального забарвлення

Оздоблюємо вікна для лаконічного інтер'єру

«Я дуже люблю працювати з тканинами та текстурами, однак, в інтер’єрі їх слід використовувати дуже обережно, особливо якщо ви прагнете до ефекту легкості. Обираючи портьєри, віддайте перевагу світлим тонам, можливо, навіть варто придивитись до прозорих варіантів.»

Оздоблення вертикальними панелями та дошкою

Чому варто використовувати панелі для інтер'єру

«Я просто у захваті від нещодавнього відродження оздоблення інтер’єрів панелями. Є безліч варіантів як їх обіграти у будь-якому приміщенні, при чому завдяки вертикальним панелям вдасться його візуально збільшити.»

Лаконічні меблі

Лаконічні меблі для світлого та просторого дизайну інтер'єру

«Щоб кімната виглядала максимально просторою та світлою, обставити її слід меблями з органічного чи звичайного скла, або ж однотонного, бажано прозорого, пластику. Такі елементи дозволять світлу безперешкодно проникати в кожен куточок вашого помешкання.»

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами https://www.purewow.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.