Спільні подорожі – це найкраща перевірка стосунків на міцність

0
876 Переглядів
Hillary-shop UA

Плануючи подорож з другою половинкою, ми уявляємо собі казкові прогулянки та романтичні вечори, однак, подорожі в якості пари часто виявляються далекими від романтичних фантазій. А іноді вимагають титанічної праці від обох партнерів. Якщо хочете, аби ваша подорож пройшла спокійно та весело, не забудьте захопити терплячість, відданість, а також величезну кількість любові!

Подорожуючи зі своєю другою половинкою, ми отримуємо можливість подивитись один на одного з нового боку, відкрити для себе нові емоції та виявити слабкі сторони у стосунках. Це чудова перевірка стосунків на міцність, особливо, якщо ви замислюєтесь над тим, аби провести разом решту життя.

Отже, якщо хочете краще розібратись у своєму партнері, або ж плануєте одружитись, ось шість причин спакувати валізи і разом вирушити у мандри.

1.     Ви побачите, якою людиною є ваш партнер без прикрас

Під час мандрівок неодмінно трапляються форс-мажори. Так само, як і в повсякденному житті, деякі речі просто поза межами нашого контролю. Наприклад, ви можете спізнитись на потяг. Чи ваш рейс можуть затримати. Чи, ще гірше, багаж може загубитися. Врешті решт, неважливо, в чому саме полягатиме проблема, головне – як реагуватиме на неї ваш коханий чи кохана. Скиглить і нарікає на всіх навколо, чи пропонує варіанти виходу з ситуації? Чи зберігає позитивний настрій та повагу до чужих людей?

Саме така реакція по-справжньому розкриває суть людської особистості. Пам’ятайте, дії варті тисячі слів.

2.     Ви відкриєте для себе велику могутність спілкування

Різні люди в дорозі ведуть себе по-різному: хтось нервує і переживає, аби все пройшло гладко, хтось занадто збуджується і починає безкінечно жартувати, коли треба і не треба, хтось постійно щось жує. Саме завдяки спілкуванню ви зможете загладити гострі кути та зробити подорож психологічно комфортною для вас обох.

Під час подорожі з кимось вам, швидше за все, доведеться бути разом цілодобово, кілька днів поспіль. На відміну від звичайних побачень, коли можна розійтися по оселях, якщо ситуація почне загострюватись, подорожуючи новими місцями, вам нікуди не дітись один від одного. І оскільки жоден з вас не вміє читати думки, спілкування є критично важливим для розуміння потреб одне одного. Потребуєте годинку денного сну, аби відійти від дороги, хочете потрапити на конкретний концерт чи виставку, або ж незадоволені обраним житлом? Висловлюйте свої потреби та бажання вголос, не чекайте, коли ваш партнер сам про все здогадається. Або ж, що більш імовірно, не здогадається.

3.     Ви опануєте майстерність співпраці абсолютно нового рівня

Якщо ви не їдете на відпочинок за програмою «все включено», яка вбиває весь дух авантюри, вам доведеться провести значну організаційно-підготовчу роботу перед мандрівкою. Квитки, житло, транспорт та розваги – на практиці організувати все це виявляється складніше, аніж в теорії, особливо якщо весь тягар організаційних заходів лягає на одні плечі.

Якщо не полінитесь розібратися у сильних сторонах один одного та відповідно розділити обов’язки, організувати подорож буде значно легше. Комусь більше подобається переривати інтернет у пошуках вигідного і зручного житла, комусь більш до снаги логістика. Що також приємно, навик налагодження співпраці та поділу обов’язків, набутий під час подорожі, потім з легкістю можна перенести у повсякденне спільне життя.

4.     Ви зрозумієте, наскільки ваш партнер готовий іти на компроміс

Якщо хочете провести разом незабутню подорож, вам не обійтися без компромісів. Незалежно від того, наскільки схожі у вас смаки, неодмінно прийде момент, коли вам доведеться домовлятися та чимось поступатись. Досягти золотої середини, яка задовольнить обох, може виявитись непросто, однак, це стане чудовим уроком для вас обох. Адже без компромісів важко уявити будь-які нормальні стосунки.

Починаючи з вибору наступного місця перекусу та закінчуючи розвагами, на які ви хочете витратити ваш спільний бюджет – від вашого спільного вміння йти на поступки залежатиме майбутнє ваших стосунків.

5.     Ви отримаєте незабутні спогади. Разом!

Мандрівки є джерелом нових вражень та спогадів. Як же чудово, коли їх можна розділити з близькою людиною. Через багато років ви забудете дрібні сварки та непорозуміння. А от спогади про подорожі залишаться з вами назавжди. Ви озиратиметесь назад з думкою про те, що цей досвід зробив вас тими людьми, якими ви є зараз. Ви разом пізнавали нове і вчилися бути кращими один для одного.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами popsugar.com

Якщо вам сподобалось, швиденько розкажіть про статтю друзям! 🙂

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.