5 “залізних” аргументів за те, щоб жити разом до весілля

0
2 447 Переглядів
Hillary-shop UA

Намір двох людей спробувати жити разом до весілля вже не викликає стільки протестів як десять чи двадцять років тому. Однак це не означає, що вам вдасться зовсім уникнути докірливих поглядів від членів родини та друзів (особливо, якщо навіть про заручини поки що мова не йде.) «Щоб змінити традиції, потрібно багато часу,» – пояснює Ейпріл Масіні, міжнародний експерт з питань відносин та публіцист. «Більшість людей виявляються першими в своїй родині, хто висловлює бажання жити разом до весілля зі своїм обранцем, а потім вже одружуватись. Коли порушуєте давні традиції, будьте готовими до несхвалення з боку близьких.»

Але є низка аргументів на користь того, аби все ж спробувати спільне життя до шлюбу. Не говорячи про те, що ви добряче зекономите на оренді однієї квартири замість двох. Перед тим як вирішувати, чи підходить вам такий варіант, і чи хочете ви жити разом до весілля, обміркуйте наступні п’ять причин жити разом перед походом до РАГСу і обговоріть їх зі своєю другою половинкою, якщо у нього чи неї є сумніви з цього приводу.

1.  Ви отримаєте змогу з’ясувати, наскільки сумісними є ваші побутові звички

Це чи не найперший аргумент на користь спільного життя до одруження, який спадає на думку. Адже до того, як давати клятви та підписувати документи, ви отримаєте безцінну практику життя разом до весілля. «Ви з’ясуєте, наскільки можете бути терплячими до особливостей поведінки вашого партнера, та які з цих особливостей є для вас неприйнятними,» – підкреслює Джейн Грір, експерт з питань відносин та автор книги “А як же я? Як запобігти руйнуванню відносин через егоїзм”. Наприклад, якщо у вас пунктик на з приводу чистоти в домі, а вашого коханого не надто турбують стоси одягу та речей по всій квартирі, так само як і кількаденні гори посуду в раковині, це чудова нагода спробувати досягти у цьому питанні компромісу і з’ясувати, чи зможете ви це зробити взагалі.

Крім того, побут не обмежується денними годинами, спільне життя з хлопцем чи дівчиною означає також досягнення балансу у всьому, що стосується сну і не тільки. «Ви зможете навчитись синхронізувати свої щоденні режими, – пояснює Грір. – У вас буде нагода узгодити свої відмінності та потреби так, щоб вони не перешкоджали вашому сексуальному життю. Наприклад, може виявитись, що ви – типовий жайворонок, а ваш коханий звик допізна засиджуватись за комп’ютером чи телевізором.»

2. Навчитесь розподіляти домашні обов’язки

Якщо ви вирішите жити разом до весілля, вам доведеться вести домашнє господарство та спільний бюджет, а також вирішувати різні, пов’язані з ними питання. Таким чином, ви отримаєте більше часу на те, аби навчитися співпрацювати та разом вирішувати різноманітні проблеми до того, як поставити штамп у паспорті. Мабуть, ви ще про це не задумувались, але домашня робота, така як миття посуду та сортування брудної білизни перед пранням, аж ніяк не входить до списку захоплюючих занять. Отож, краще навчитися розподіляти домашні обов’язки до того як пообіцяєте бути разом решту свого життя.

3. Отримаєте уявлення про сексуальні апетити один одного

«Живучи разом, ви зможете вивчити сексуальні потреби один одного, – стверджує Грір. – Якщо захочете, інтимна близькість може бути хоч кожного дня.» Якщо ж потребуєте більших перерв, найкраще такі подробиці з’ясовувати до того, як іти під вінець. «Ви матимете можливість визначити, наскільки пристрасним є ваш обранець чи обраниця, та знайти баланс стосовно частоти вашої близькості, щоб ваше сексуальне життя задовольняло обох,» – пояснює Грір. Звісно ж, спочатку ваше спільне життя більше буде нагадувати медовий місяць. Отож, насолодіться ним сповна, а тоді переходьте до серйозних розмов та пошуку компромісів, коли почне вимальовуватись певна стабільність.

4. Ознайомитесь з фінансовими звичками один одного

Живучи разом, ви отримаєте краще уявлення про те, як ваш обранець звик витрачати гроші.  «Коли ви тільки зустрічались, ваші звички розпоряджатися грошима не мали великого значення, – зазначає Масіні. – Однак, коли починаєте жити разом, фінанси виходять на перший план.» Вам доведеться домовлятись, хто оплачуватиме спільні покупки та рахунки за комунальні послуги, знаходити спільну точку зору стосовно дискреційних витрат, тощо. Можливо, один з вас відкладає щомісяця «на чорний день», а інший звик витрачати всю зарплату до копійки.  «Коли живете разом, багато нового довідуєтесь про звички та цінності партнера, в тому числі в тому що стосується грошей,» – зауважує Масіні. «Це дуже цінна інформація.  Якщо Ви по вуха в боргах і заледве сплачуєте відсотки кредиторам, а Ваш коханий ретельно слідкує, аби не прострочити пільговий період по кредитці, вам є багато що обговорити перед тим, як стати чоловіком та дружиною.» Поговоріть відверто про будь-які борги, що тягнуться за вами, в тому числі про несплачені розстрочки, борги по кредитках та тих кілька тисяч, які Ви вже не перший рік винні Вашому кумові.  Вам слід якомога краще синхронізувати свої звички витрачати та заощаджувати гроші,  тоді ви будете готовими до незапланованих витрат чи виплати боргів і матимете більш реалістичне уявлення чи зможете дозволити собі розкішне весілля та медовий місяць, про які мрієте.

5. Ви побачите, яким буде ваше подальше сімейне життя

Хоча більшість казок закінчується весіллям, сімейне життя – це не тільки щастя та романтика. «Багато пар не усвідомлює, що тривале життя разом складається переважно з буднів, – пояснює Масіні. – Якщо наважитесь на спільне життя до весілля, матимете можливість спробувати, яким воно буде насправді, а тоді вже зробити важливий крок.» Повсякденність часто буває досить нудною. І хоча в шлюбі ви матимете приємну компанію аби нудитись разом, це ще не гарантує, що ви не зламаєтесь під тиском рутини.

Життя в одному помешканні до штампу в паспорті підготує вас до не надто приємних моментів, аби потім вони не стали для вас шокуючою несподіванкою. Чи варто жити з хлопцем до весілля? Вирішувати вам. «Доросле життя й без того складне, а коли розділяєш побут з іншою людиною, все тільки ще більше ускладнюється,» – розповідає Масіні. Тож спробуйте скористатися можливістю підготуватися заздалегідь до реалій сімейного життя зі всіма його особливостями.

А ще радимо подивитися коротеньке відео про те, як будувати стосунки.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами Brides.com

Поділіться цікавою інформацією з друзями! Можливо, їм це зараз потрібно. 🙂

Всі статті – Головна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.