4 помилки, які часто допускають чоловіки, обираючи собі діловий одяг

0
1 423 Переглядів
Hillary-shop UA

Брюс Бойєр, експерт у сфері чоловічого вбрання та автор книги «Істинний стиль: історія і принципи класичного чоловічого одягу», радить всім чоловікам, що носять діловий одяг щодня: “Не забувайте про рівновагу – рівновагу між занадто нудним та занадто яскравим одягом для роботи”.

Ось чотири найбільші помилки, яких варто уникати:

Враження, ніби над вами попрацювала ціла команда майстрів

Бойєр радить не надто захоплюватись доведенням вашого зовнішнього вигляду до ідеалу. Крім того, пам’ятайте про необхідність урізноманітнювати своє вбрання час-від-часу, щоб воно не стало схожим на уніформу.

“Чоловіки, які занадто ретельно підбирають всі деталі вбрання, мають нарцисичний та занадто прилизаний вигляд”, – стверджує Бойєр.

Надмірна кількість аксесуарів

Не перестарайтеся, намагаючись підкреслити свою індивідуальність за допомогою аксесуарів. Їхня надмірна кількість лише нашкодить вашому образу.

“Схоже на те, як господиня видає свою невпевненість та відсутність смаку, сервіруючи стіл великою кількістю кришталю, порцеляни та срібла”, – пише Бойєр.

Ключем до гармонійного ділового образу є помірність. У більшості випадків чоловіки можуть цілком обійтися всього трьома аксесуарами: хорошим годинником, гарною парою запонок та простою обручкою, якщо вони одружені. Стильні поради чоловікам

Надмірна кількість візерунків

Візерунки роблять образ цікавішим, однак, не тоді, коли їх надто багато. Гармонійне поєднання візерунків – це ціла наука, краще обмежтеся одним і не ускладнюйте собі життя. Інакше ризикуєте стати жертвою косих поглядів та саркастичних компліментів.

Занадто мінімалістичний образ

“Прісний зовнішній вигляд свідчить про прісний внутрішній світ,” – пише Бойєр. Жорсткі слова, однак крихта істини у них все ж є.

Те, що ваш костюм схожий на десяток костюмів ваших колег, не означає, що ви не можете надати йому індивідуальних рис. Зробіть його цікавішим за допомогою цікавих деталей. Одягніть кумедні носки чи оригінальну краватку. Стриманість – це добре, однак, не дайте їй зробити вас нудним.

 

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами http://www.businessinsider.com/

Поділіться корисними порадами з друзями!)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.