Зробіть вашу оселю охайнішою за допомогою 5-ти простих прийомів

0
1 504 Переглядів
Hillary-shop UA

Сімейне життя сповнене веселих та цікавих моментів. На жаль, воно практично неможливе без регулярного усунення безладу в домі. Разом з усвідомленням неминучості прибирання, часто приходить спокуса пробігтись по квартирі та прибрати лише те, що дуже кидається в очі. Такий підхід матиме дуже короткотривалий ефект, натомість радимо розділити житло на умовні зони і не братись за наступну, поки не закінчите з впорядкуванням поточної.

1.     Наведіть блиск у ванній та туалеті

Підтримання охайності санвузла стає набагато простішим, коли в ньому є достатньо шафок для зберігання мила, шампунів та інших засобів гігієни. Регулярно перевіряйте їхній термін придатності та без жалю позбувайтеся прострочених. Коли якийсь із них закінчується, одразу ж викидайте порожні упаковки, інакше вони мають здатність накопичуватись по закутках. Якщо простір дозволяє, придбайте спеціальну шафку для рушників.

2.     Очистіть спальні від усього зайвого

Шафи-купе та відділення для зберігання постільної білизни у ліжках придумали спеціально для того, аби ви мали змогу відпочивати у затишній, чистій та акуратній спальні. На жаль, на заваді цьому стає підступна звичка «складати» одяг на підлогу, приліжкові тумбочки, чи стільці, які підвертаються під руку. Крім того, спальня – це справжній магніт для речей, що не мають чітко визначеного для них місця.Не лініться постійно нагадувати дітям, чоловікові та й самій собі складати одяг у шафу чи комод, поки це не стане звичкою. Також привчіть членів сім’ї кидати брудний одяг у відведену для цього корзину, тоді вам не доведеться розшукувати його по всій квартирі чи будинку, коли треба буде запустити прання.

3.     Нехай вітальня буде затишною та акуратною

У наш час більшість людей намагається не загромаджувати вітальню шафами та тумбочками, а отже можливості для зберігання речей в ній досить обмежені. Це може легко привести до захламлення та безладу. А отже, змиріться, що постійне збирання книжок, іграшок, чашок тощо, швидше за все, неминуче. Якщо ж речі нагромаджуються швидше, аніж ви встигаєте їх прибрати, спробуйте встановити спеціальні лавочки з відділеннями для зберігання біля одного чи кількох вікон. Вони слугуватимуть цікавим декоративним елементом у поєднанні з практичною користю.

4.     Позбудьтеся хаосу на кухні

Навіть при наявності безлічі шафок, шухлядок та вішаків різних видів, кухня часто страждає від деструктивних наслідків грандіозних сеансів куховарства та акумулює нагромадження різних дрібничок на всіх вільних поверхнях. Реалістично оцініть, яке кухонне приладдя ви використовуєте часто, а яке – ні. Все, що не використовується на постійній основі, краще сховати у шафки, а під руками залишити лише найнеобхідніше. Якщо вам ніяк не вдається підтримувати робочі кухонні поверхні вільними від зайвих речей, застосуйте творчий підхід до їхньої організації. Зараз можна знайти багато гарних і практичних ємностей та кухонних пристосувань, які прикрасять вашу кухню і не створюватимуть враження безладу, якщо вам зручніше завжди тримати макарони, борошно чи вівсянку поруч.

5.     Коридор

І наостанок, простір, який слугує для переміщення між кімнатами, теж повинен бути добре впорядкованим, у тому числі з питань безпеки. Його можна ефективно використовувати для зберігання верхнього одягу, взуття, парасоль та спортивного приладдя за допомогою настінних вішаків, вбудованої шафи, комоду та тумбочок для взуття.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами workingmother.com

Якщо Вам було цікаво, розкажіть про статтю іншим!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.