Науковці довели: люди, які встають рано, більше заробляють та отримують задоволення від роботи

0
1 348 Переглядів
Hillary-shop UA

Ось вам ще одна причина позбутись звички щоранку відкладати дзвінок будильника, щоб доспати ще кілька хвилин. Хоча вставати зранку й непросто, від того як ви це робите можуть залежати ваші шанси на хороший заробіток та досягнення успіху.

Хто ж не знає, що здоровий та повноцінний нічний відпочинок є дуже важливим для нашого фізичного та розумового здоров’я? Однак далеко не кожен з нас може похвалитись тим, що дійсно якісно висипається щоночі. І знову ж таки – дуже і дуже дарма.

Нещодавно на замовлення авторів американського блогу, присвяченого матрацам та якості сну, було проведене опитування серед тисячі американців з метою з’ясувати взаємозв’язок між сном, успіхом та грошима. Їм задали низку питань, в тому числі стосовно кількості разів відтермінування дзвінка будильника вранці, перших думок після пробудження тощо.Більшість опитаних: і серед чоловіків (56%), і серед жінок (48%) визнали, що перше, про що вони думають вранці – це гроші та робота. Також дуже поширеними виявились думки про завдання, які потрібно виконати впродовж дня. Інші важливі думки – про їжу, друзів та сім’ю – зайняли останнє місце за популярністю після пробудження.

Що цікаво, дослідження показало, що галузь роботи також впливає на звички, пов’язані зі сном. Респонденти, що працюють у сфері маркетингу, змогли похвалитися найдовшим нічним відпочинком – в середньому їхній сон триває 7,1 години. Адвокати та інші працівники сфери юриспруденції в середньому сплять найменше – близько 6,67 години за добу та найменш схильні відтерміновувати дзвінок будильника. Найбільше відкладати час пробудження схильні урядовці.

Що ж до того, хто прокидається раніше за всіх, перше місце займають працівники сфери фінансів та страхування з середнім часом пробудження о 6:40 ранку. У спину їм дихають медики, які в середньому прокидаються о 6:43.

Опитування також виявило, що і задоволення від роботи, і прибутки є вищими у тих, хто встає рано. Респонденти, які звикли прокидатись о 5 ранку, можуть похвалитись середнім прибутком $46 тисяч на рік, найвищим прибутком серед учасників опитування. Середній річний прибуток тих, хто звик вставати о 7 ранку, є значно нижчим – $35тисяч.

Те, що людина робить невдовзі перед тим як лягти спати, суттєво впливає на здоров’я та якість відпочинку. Респондентів попросили оцінити рівень їхнього здоров’я за шкалою від «абсолютно нездоровий» до «абсолютно здоровий». Ті, хто звик вставати пізніше, частіше називали себе нездоровими (і навпаки). Крім того, учасники, які встають раніше за всіх і називають себе здоровими, рідко читають чи дивляться щось перед сном. А от пізні пташки, які не можуть похвалитись відмінним здоров’ям, більш схильні проводити якийсь час перед сном за комп’ютером, смартфоном чи планшетом.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами entrepreneur.com

Знайшли цікаву інформацію, поділіться з друзями!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.