Лайфхак, який допоможе за 2 секунди визначити, чи буде зручним взуття на підборах, навіть без примірки!

0
1 412 Переглядів
Hillary-shop UA

Вибрати зручне взуття на підборах завжди непросто, особливо якщо ви полюбляєте купувати його онлайн і не маєте змоги приміряти. Якщо пощастить, воно буде зручним, як домашні тапочки, якщо ж ні – матимете проблеми з мозолями та постійним болем у ногах. Іноді туфельки, які на вигляд здаються зручними – з низьким каблучком чи взагалі на платформі – в реальності виявляються найгіршим вибором. Раніше це було питанням везіння. Тепер же ми готові відкрити вам найбільшу таємницю підборів: насправді існує лайфхак, який дозволить за дві секунди з’ясувати, чи стане взуття катастрофою для ваших ніг!


То в чому ж секрет? Вся суть у відстані від підошви до каблука. Чим довшою вона є (в ідеалі 3см чи більше), тим комфортнішими є підбори. Справа в тому, що ця відстань напряму залежить від нахилу каблука. Якщо вона коротка (2,5см, чи навіть менше,) каблук має великий кут нахилу до середини взуття, а отже більша частина вашої ваги переноситься на передню частину стопи. А це аж ніяк не сприяє комфорту при ходьбі.

Вирушаючи до магазину за новою парою туфельок чи чобіт, прихопіть сантиметрову стрічку і поміряйте відстань між каблуком та опорною частиною підошви. Так ви одразу дізнаєтесь, чи буде комфортно ходити в тій парі, що вам сподобалась. Не забудьте також уточнити у продавця, чи вибрана вами модель не маломірить і, за нагоди, трохи походіть у ній по магазину.

Якщо замовляєте взуття через інтернет і не маєте фізичної змоги поміряти його, проведіть заміри на екрані комп’ютера та порівняйте з замірами для іншого взуття на сайті. Взуття на підборах з більшою відстанню від підошви до каблука буде більш зручним, а варіанти з меншою відстанню краще проігнорувати.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами shefinds.com

Якщо Вам було цікаво, розкажіть про цей трюк подружкам!:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.