6 маленьких хитрощів, завдяки яким ваші фото з відпочинку будуть більш вдалими

0
1 442 Переглядів
Hillary-shop UA

Вирушаючи в подорож, більшість з нас планує привезти додому добірку неймовірних фото. Щоб їх зробити, зовсім не потрібен талант фотографа чи професійна техніка. Досить пам’ятати про 6 хитрощів, які допоможуть збільшити відсоток вдалих фото та похизуватися ними перед друзями.

Проведіть підготовчу роботу

Перш ніж вирушати в дорогу, розвідайте, які місця довкола цілі вашої мандрівки користуються популярністю та варті того, аби потрапити в кадр. Як варіант, можете погортати Інстаграм, попередньо відфільтрувавши пости за локацією. Таким чином, у вас з’явиться уявлення, як той чи інший краєвид виглядатиме на фото, який ракурс краще обрати, а також ви зможете скласти список місць, які неодмінно хочете відвідати та сфотографувати.

Завжди пам’ятайте про освітлення

Світло – це ключовий фактор, що може перетворити досить посереднє фото на світлину на тисячу лайків. Намагайтесь спіймати так званий «золотий час», який настає одразу після сходу сонця або невдовзі перед його заходом. У цей час освітлення особливо м’яке та має помаранчевий відтінок, що особливо сприяє вдалим кадрам.

У інший час впродовж доби не забувайте визначати, де відносно вас знаходиться сонце. Якщо його проміння падатиме прямо в об’єктив, отримаєте пересвічений або темний кадр. Якщо світло падатиме на ваше обличчя під невдалим кутом, на ньому будуть дивні тіні. В ідеалі сонце має бути чітко за спиною того, в чиїх руках фотокамера.

Найгірший час для фотосесій – полудень, особливо в сонячну безхмарну погоду. Якщо вам все ж неодмінно потрібен вдалий кадр в цей час дня, станьте в тінь від дерева або будинку, щоб позбутись негарних тіней на обличчі.


Використовуйте правило третин

Опанування цього ключового правила побудови композицій надасть вашим фото більш професійного вигляду. Фотографуючи на айфон, для зручності увімкніть сітку (Параметри – Фото і камера – Сітка). Згідно правила третин, важливі частини композиції (будинок, гора чи ваша персона тощо) мають бути розташовані вздовж направляючих ліній сітки або на їх перетині. При цьому, лінія горизонту в ідеалі має співпадати з верхньою або нижньою лінією сітки.

Використовуйте трипод та дистанційний пульт

Забудьте про селфі, адже фото без обрізаних частин тіла виглядають набагато краще. Використовуйте трипод, зараз їх виготовляють компактними та дуже легкими. Замість класичного десятисекундного таймеру, краще використовувати пульт дистанційного управління об’єктивом.

Продумайте своє вбрання

Одяг істотно впливає на ваш вигляд у кадрі. Це не означає, що вам слід негайно повністю оновити гардероб. Просто не забудьте обміркувати, що вдягнете в мандрівку, та як цей наряд виглядатиме на фоні вибраних локацій. Краще утриматись від барвистих паттернів та віддати перевагу однотонному одягу – він виділятиметься на фоні краєвидів і, водночас, не привертатиме занадто багато уваги. Кольори варто обрати такі, які гарно контрастуватимуть з пейзажем та не зливатимуться з ним.

Не забувайте редагувати фото

Хороший кадр можна зробити ще кращим за допомогою програм для редагування фото.  Спробуйте додаток Snapseed – він безкоштовний для пристроїв з iOS та Android і має легкий в опануванні інтерфейс.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами popsugar.com

Якщо вам сподобалось, швиденько розкажіть про це друзям! 🙂

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.