9 простих та фотогенічних поз

Навряд чи вас оминула сучасна пристрасть до гарних ефектних фото. Хочете теж навчитись гарно виходити на них та виглядати при цьому легко та невимушено? Пропонуємо вам добірку фотогенічних поз, які часто використовують всесвітньо відомі гуру Інстаграму.

Прихиліться до барвистої стіни

На яскравому гарному фоні ви виглядатимете цікавіше. Якщо легенько прихилитесь до нього, то поза буде розслабленою та невимушеною.

Пограйтеся з сукнею чи спідницею

Пам’ятаєте, як в дитинстві любили кружляти, аби спідничка розвивалась навколо? Це ще один спосіб отримати виграшний фон, як в попередньому варіанті зі стіною.


Поправте окуляри

Хай це виглядає так, ніби об’єктив випадково спіймав вас якраз, коли ви поправляли окуляри, що зісковзнули нижче ніж треба.

Сховайте руки в кишенях

Щоб поза вийшла ефектною і милою, а не такою, ніби ви зараз витягнете з кишень щось непристойне, посміхніться і не дивіться в об’єктив.

Задійте сумочку

Можете помахати нею або обіграти в інший спосіб. Так матимете куди подіти , що часто стає проблемою, коли потрібно стати в позу для фото.

Зробіть вигляд ніби кудись йдете

Щоб не просто стояти, коли вас просять попозувати, спробуйте повільно пройтись. Нехай фотограф спіймає вас у русі.

Зіпріться спиною об щось

Чим ця поза відрізняється від варіанту з барвистою стіною? Спробуйте впертись об щось тільки спиною, а ноги виставте і трохи зігніть – так вони виглядатимуть довшими.

Не дивіться в об’єктив

Пам’ятаєте чудернацьку усмішку Чендлера з «Друзів» щоразу, коли він пробував позувати для фото? Щоб уникнути дивакуватого вигляду, просто відведіть погляд від об’єктиву, більше зусиль прикладати не потрібно.

Не сприймайте все занадто серйозно

Попросіть того, хто фотографує, наклацати побільше кадрів. Найкращі фото часто виходять спонтанно, коли ви посміхаєтесь щиро і невимушено.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами purewow.com

Якщо вам сподобались такі фотогенічні пози, розкажіть про них друзями! Їм буде приємно:)

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.