Найкращі пристрої для розумної оселі, сумісні з Google Home

0
1 220 Переглядів
Hillary-shop UA

У травні 2016 року компанія Google анонсувала розробку безпровідного динаміка Google Home («Google Дім») з вбудованим інтерактивним помічником Google Assistant («Google асистент»). В листопаді того ж року пристрій з’явився в продажу в США, а в квітні 2017року – в Європі. Не зважаючи на відносно недавню появу Google Home, вже є багато сумісних з ним пристроїв, які допоможуть перетворити вашу оселю на справжній розумний дім з фантастичних фільмів. Пропонуємо вам огляд деяких з них.

Система контрольованого LED-освітлення Philips Hue

Запатентована розробка компанії Philips під назвою Philips Hue дозволяє обладнати вашу оселю системою освітлення з бездротовим управлінням. З її допомогою ви можете обирати інтенсивність освітлення та його колір з 16 мільйонів можливих, включати та виключати окремі освітлювальні пристрої, навіть перебуваючи за межами оселі, програмувати автоматичне ввімкнення та вимкнення, а також синхронізувати освітлення з музикою та фільмами, які переглядаєте.

Розумний термостат від компанії Nest

За кілька днів використання цей розумний термостат здатен вивчити ваші вподобання щодо температурного режиму в різний час доби і може надалі самостійно програмувати себе відповідно до них. Крім того, він відслідковує скільки електроенергії, яку ви витрачаєте, та надає поради, як її можна зекономити. За допомогою датчиків та даних про геолокацію вашого смартфону, цей диво-пристрій дізнається, коли вас немає вдома і знизить температуру до енергозаощадливого режиму «еко». Чи варто й згадувати, що керувати кліматичними налаштуваннями вашої оселі можна навіть за її межами за допомогою вашого смартфону?

Розумна WiFi розетка від TPLink

Розумна безпровідна розетка від компанії TP-Link має всі функції, які можна очікувати від такого приладу: відстеження використання електроенергії, дистанційне управління ввімкненням та вимкненням пристроїв, можливість програмувати їх живлення від мережі, а також режим «немає на місці», який вимикає живлення всіх пристроїв, коли вас немає вдома. За допомогою Google Home та інтерактивного асистента, всіма цими функціями можна управляти голосом.

Медіаплеєр Chromecast Ultra

«Окей, Гугл, включи трейлер нового сезону Гри Престолів в телевізорі». Саме так, Google Home в поєднанні з медіаплеєром Chromecast Ultra дає вам можливість замовляти, що переглянути за допомогою голосової команди. Обирайте, що душа забажає серед різноманіття контенту на сервісах на зразок Netflix та YouTube.

Розумний замок August Smart Lock

Цей розумний пристрій дозволяє не хвилюватись, що ви забудете вдома, чи загубите ключі. Він активується, коли вловлює Bluetooth-сигнал вашого телефону. Підключення цього замка до Google Home дасть вам можливість вказувати інтерактивному асистенту, коли слід замкнути чи відімкнути двері. Якщо не пам’ятаєте, чи замкнули двері, коли прийшли додому, нема потреби йти та перевіряти самостійно, можна доручити це Google-асистенту.

Автоматична система поливу від компанії Rachio

Зволоження газону за допомогою автоматичної системи поливу – дороге задоволення. Компанія Rachio запропонувала рішення для цієї проблеми: за допомогою під’єднання до WiFi система поливу отримує прогноз погоди та в залежності від нього починає роботу або не активується. Також у ній передбачена можливість програмувати полив у певний час. Підключення до Google Home дає можливість віддавати голосові команди, коли слід припинити або почати роботу пристрою, а також, які саме ділянки двору слід полити.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами wareable.com

Подобаються ці технологічні новинки? Не забудьте розказати про них друзям! 😉

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.