7 цікавих ідей подарунків з використанням фото

0
2 671 Переглядів
Hillary-shop UA

У телефоні кожної сучасної людини існує безліч фото з членами сім’ї, близькими друзями, знімки домашніх улюбленців або фото з подорожей. То чому б не докласти зусиль та не зробити унікальні подарунки, використовуючи ці фото? Нижче представлено 7 варіантів, які можуть сподобатися кожному.

1.     Замовте календар з фото

Яскравий фото календар

Не є секретом той факт, що календарі є дуже популярним подарунком, який зможе радувати на протязі усього року. Відрізняє його ексклюзивність – такий подарунок буде наповнений приємними спогадами з відпочинку чи свята, які будуть відображені на фотографіях. Календар для однієї персони може складатися з фотографій цієї людини та побажань на цілий рік.

2.     Роздрукуйте фото у вигляді наліпок

Чудові наліпки у вигляді фото

Оберіть приблизно вісім обличь, які знайомі вашій дитині, та зробіть з них наклейки. Дитина може бавитися з ними та ілюструвати власні малюнки.

Як зробити подарунок для дорослого? Роздрукуйте наліпки квадратного розміру, формату фото з Instagram. Такі наклейки можна використовувати для прикрашання журналу подорожей або кріпити на холодильник.

3.     Зробіть велетенські фото стрічки

Роздрукуйте велетенські фото стрічки

Поєднайте фотографії з останньої вечірки, де всі сміються та відпочивають. Або скомпонуйте фото з весілля чи дня народження – такі малюнки будуть викликати приємні спогади. Стрічки з фото можна прикріпити на стіну, або зробити так, щоби вони звисали зі стелі.

4.     Блокнот з фото

Фото блокнот з вашими фотографіями

Такий варіант стане відмінним подарунком для свекрові, яка досі надає перевагу нотаткам на папері. Фото можна розмістити на обкладинці, воно може займати усю площу або красуватися у рамці посередині. Стилізація, штучне зістарювання – є багато способів зробити блокнот унікальним. Також можна обрати ряд фото для розміщення їх усередині, на початку та в кінці блокноту.

5.     Надрукуйте зображення на статуетках або на пляшці вина

Фото на пляшці з вином

Ось як це працює: ви завантажуєте потрібне фото у цифровий редактор, позбавляєтесь фону та прикріплюєте на статуетку відповідної форми. Або зробіть етикетку для пляшки вина – такий екземпляр точно приверне увагу на наступній вечірці.

6.     Сучасний колаж

Фото колаж

Можна роздрукувати декілька фото на тканині та наклеїти їх на дерев’яний квадратний блок – такий сувенір стане прикрасою полички для книжок. Неповторним подарунком буде обкладинка на планшет, декорована фотографіями.

7.     Подаруйте картину з унікальних фото літер

Чудовий приклад персоналізованого подарунку. За допомогою конструктора, який надає компанія PhotoWord.gift, можна створити одне слово, яке складається з серії унікальних фото. Кожне зображення імітує певну літеру. Каталог доступних фото літер дійсно великий, і він постійно поповнюється новими креативними екземплярами. Все, що вам потрібно – це ввести необхідне слово у конструктор, а він автоматично зможе підібрати ряд потрібних фото. Кожна готова картина має настінне кріплення, можна також зробити фото на магнітах. Після підтвердження заказу, компанія швидко його виконає та відправить клієнту у найкоротші строки. Контакти компанії для замовлення послуги ви знайдете в кінці статті.

Цей перелік – лише декілька можливих варіантів для індивідуального подарунку. Фантазуйте та втілюйте ваші бажання у життя – творчі подарунки завжди викликають найприємніші емоції.

Унікальні картини з Фото Літер

PhotoWord.gift

тел. +38 (068) 320 97 98

email business@lovislova.ru

м. Київ, вул. В. Васильківська, 28,

Ательє Декору

http://www.photoword.gift

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.