Як реалізувати великі мрії при маленькому бюджеті?

0
1 506 Переглядів
Hillary-shop UA

Мабуть, у кожної людини, незалежно від товщини її гаманця, є великі мрії. Ось як можна почати втілювати їх, маючи невеликі доходи:

Конкретизуйте, чого хочете

Переважно, мрії досить абстрактні та розпливчасті: хочу збудувати ідеальний будинок, почати власний бізнес, вирушити в подорож світом, тощо. Виділіть кілька хвилин та продумайте, чого саме ви хочете, чим детальніше, тим краще. Так, ваша мрія стане менш примарною, і над її втіленням легше буде почати працювати.

  • Якого розміру буде ваш будинок? В якому стилі він буде збудований? Скільки в ньому буде кімнат? Де він буде розташований?
  • В якій сфері бізнесу ви хочете працювати? Що ви можете запропонувати своїм клієнтам? Яке приміщення вам потрібне для роботи? Який стартовий капітал вам потрібен?
  • Які країни ви хочете відвідати? Скільки часу триватиме ваша подорож? В закладах якого типу ви будете ночувати? Чим ви займатиметесь впродовж подорожі? Кого ви хочете взяти з собою?

Підрахуйте вартість здійснення мрії

Коли отримаєте чіткішу картину ваших прагнень, проведіть підрахунок витрат, необхідних для їх втілення. Щоб зорієнтуватись в цінах, перегляньте оголошення про продаж нерухомості, продивляйтеся вебсайти туристичних операторів, порадьтеся зі спеціалістом з фінансового планування. Або ж поспілкуйтесь з людьми, які вже здійснили те, що ви задумали. З часом ціни змінюються, однак ви хоча б приблизно уявлятимете скільки коштуватиме ваша мрія.

Виберіть кінцевий термін втілення мрії

Підрахунки, швидше за все, вивели чималеньку суму. Однак хай це вас не лякає. Вирішіть, скільки часу готові чекати на здійснення своєї мрії і починайте формувати план роботи над нею.

Визначтесь, звідки братимете кошти

Коли визначите вартість та кінцевий термін здійснення мрії, підрахуйте скільки вам необхідно відкладати щомісяця, щоби досягнути мети. Тоді подумайте звідки брати гроші.

Перегляньте свій нинішній бюджет та визначте без яких витрат можна обійтись: відмовтесь від кабельного телебачення, припиніть харчуватись за межами дому, рідше ходіть до перукарні тощо. Будьте безжальними  до зайвих витрат, великі мрії варті цієї жертви.

Все ще малувато фінансів? Тоді прикладіть зусиль, аби знайти додаткове джерело доходів. Додаткова праця зробить здійснення мрії ще солодшим.

Шукайте вигідні пропозиції

Подумайте, що ще, крім грошей, вам потрібне для здійснення вашої мрії. Тоді, здійснюючи покупки, почніть звертати увагу на товари, що продаються зі знижками. Розпродажі та інтернет сервіси продажу вживаних речей – прекрасне джерело будівельних матеріалів, інструментів та предметів домашнього вжитку. Все, що вам вдасться придбати зі знижкою, ще на один крок приблизить вас до здійснення мрії.

Не давайте згаснути натхненню

Регулярно підбивайте підсумки досягнутого, щоб підживити свій ентузіазм. Все ще продовжуєте купувати непотрібні речі? На маленьких клаптиках паперу напишіть в кількох словах, в чому полягає ваша мрія та приклейте їх до гаманця і пластикових карток. Напис-нагадування змусить вас добре подумати, чи все з того, що ви накидали в корзину в супермаркеті, вам дійсно потрібне.

Потребуєте ще більшого стимулу для збереження мотивації? Тоді глибше зануртесь в процес планування втілення вашої мрії. Виріжте кілька надихаючих фото з журналів, створіть власну дошку з пінами на сервісі Pinterest, щоб впорядкувати свої ідеї; пройдіть кілька майстер-класів, що допоможуть оволодіти корисними навичками, почитайте спеціалізовані книжки.

Дозвольте собі повірити, що здійснення великих мрій реальне. А тоді беріться за нього з усіма силами.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами Thebalance.com

Якщо Ви знайшли для себе щось корисне, поділіться статею з іншими! Можливо, вона буде цікавою багатьом людям:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.