10 порад, щоб вберегти свій шлюб від зради

0
1 520 Переглядів
Hillary-shop UA

У цій статті поради дає канадський психолог Дебра Маклеод (Debra Macleod), яка має багаторічний досвід роботи з подружжями та допомагає парам вирішувати конфлікти і налагоджувати щасливі сімейні відносини.

Я працюю з парами, що переживають наслідки подружньої невірності. Часто доводиться чути, що для зради не було жодних передумов, вона стала абсолютною несподіванкою. Однак, врешті-решт пристрасті вгамовуються, та подружжя озирається назад. І тоді пари часто визнають, що в їхньому шлюбі все ж таки було декілька помітних тріщин. Причин для невірності може бути безліч, однак є кілька універсальних заходів, яких можна вжити, щоби невеличкі тріщинки не переросли у велетенську прірву.

  1. Звертайте увагу на скарги свого партнера. Ігнорування скарг дружини або чоловіка, незалежно від того, чого вони стосуються – домашніх обов’язків, грошей, емоцій, родичів чи ваших смс-листувань – це одна з найбільш недалекоглядних та егоїстичних дурниць, яких можна припуститись у шлюбі. Та ще гірше, коли у відповідь на спроби пояснити причину незадоволення, ви починаєте грубіянити чи захищатися. Не обов’язково беззаперечно погоджуватись з усім, що каже вам чоловік чи дружина, однак треба уважно вислухати і подумати, що ж можна зробити, щоби покращити ситуацію.
  2. Не давайте сексу щезнути з вашого життя. Адже секс – це одна з найважливіших складових шлюбу. Більше того, саме регулярна інтимна близькість – це домінуюча причина для одруження. Частіше замовляйте доставку вечері з ресторану, вкладайте дітей спати раніше, введіть в раціон побільше афродизіаків – прикладіть максимум зусиль аби зберегти досить енергії для сексу. Якщо між вами є якісь непорозуміння, що перешкоджають здоровій інтимній близькості, зробіть все, аби їх усунути. Зверніться до психолога, якщо треба. Однак припиніть вигадувати відмовки та уникати сексу.
  3. Проявіть зацікавлення життям вашого партнера. Щодня питайте себе: «Що я можу зробити, аби життя моєї другої половинки було цікавішим та легшим?» Якщо так робите ви обоє – ви на вірному шляху.
  4. Розваги мають бути спільними. Коли востаннє ви разом сміялись до болю в животі? Як давно ви не могли стримати щасливу усмішку? Якщо це було давненько, вам потрібно внести трохи легкості у ваші відносини. Люди тягнуться до тих, з ким приємно бути поруч. Нудьга ж, навпаки, вбиває шлюб.
  5. Цінуйте свого партнера. Висловлюйте словами та справами, як сильно ви цінуєте один одного. Відчуття недооцінювання – це одна з найпоширеніших скарг у проблемних шлюбах. 
  6. Технологіям – свій час та місце. Перекладаю: відкладіть той клятий телефон та поговоріть зі своєю половинкою! Нічого не дратує більше, ніж відчуття, що ти на другому місці після смартфона, фейсбука, ютюба, чи чогось в тому ж дусі. Також не ховайтеся, коли переглядаєте щось на своєму ґаджеті, чи вводите пароль для входу в соцмережі. Нічого не приховують тільки ті, кому немає що приховувати.
  7. Не давайте згаснути аурі закоханості. Стежте за своїм тоном. Оберігайте ваш шлюб від зневаги, необхідності виправдовуватись, критики та грубощів. Також слідкуйте за своїми манерами в широкому сенсі. Приготуйте вашій половинці вечерю після важкого робочого дня, притримуйте двері та робіть один одному компліменти.
  8. Вигадайте спільні традиції. Вони зміцнюють стосунки. І не важливо, що саме ви робите: переглядаєте фільми щоп’ятниці, чи їздите до супермаркету в суботу вранці – головне, що ви робите це разом.
  9. Остерігайтеся друзів протилежної статі. У багатьох з нас вони є; однак дружба, що стає занадто близькою, дуже легко може привести до розколу навіть у найбільш щасливих та міцних сім’ях. Майже всі інтрижки починаються як «невинна дружба», тому тримайте її під контролем та зможете уникнути сумних наслідків.
  10. Ростіть дітей разом. Намагайтесь завжди доходити згоди в питаннях, що стосуються батьківства. Виступайте єдиним фронтом в очах своїх дітей та діліть батьківські обов’язки. Поважайте право вашого партнера виховувати ваших дітей, так як він чи вона вважають за потрібне та хваліть один одного в їхній присутності. Допомагайте один одному рости в якості батьків – це дає можливість відчути себе невід’ємною частиною сім’ї.

Дотримання цих простих правил звичайно ж не може стовідсотково гарантувати подружню вірність, однак це краще ніж бездіяльність та очікування, коли ж тріщини в шлюбі стануть непоправними.

Переклад статті підготувала Фадєєва Наталя

Оригінал можна знайти за посиланням

http://www.sheknows.com/community/love/10-tips-affair-proof-your-marriage-starting-today

Сподіваємось, що стаття була для Вас корисною! Якщо так – залишайте Ваші відгуки та діліться з друзями!:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.