Дерматологи не радять слідувати моді на спортивний макіяж

0
1 753 Переглядів
Hillary-shop UA

У світі набирає обертів новий тренд: спортивний макіяж, для якого використовується стійка косметика, що витримує випробування тренуванням в тренажерному залі. До неї належать давно відомі продукти, такі як водостійка туш та тональний крем, однак їх тепер модно називати спортивною косметикою.

Якщо абстрагуватись від того факту, що для занять спортом косметика в принципі не є необхідним атрибутом, є ще й ряд медичних причин її уникати при активних фізичних навантаженнях.

Головною проблемою може стати посилення вугрових висипань в схильних до них жінок. Будь-яка, навіть спеціальна косметика для проблемної шкіри, змінює свої властивості при контакті з потом. Разом з потом вона легко проникає в пори, закупорює сальні залози та подразнює їх, викликаючи появу акне.

Ще однією проблемою є гігієна. З поверхнями тренажерів контактує величезна кількість людей. Як би персонал не намагався підтримувати чистоту, повної стерильності досягти неможливо. Косметика – чудове середовище для бактерій, особливо якщо вона відкрита вже тривалий час та наноситься за допомогою пальців. При деяких вправах відбувається прямий контакт між обличчям та поверхнями обладнання тренажерного залу. Таким чином, завдяки залишкам макіяжу, бактерії з подвоєною легкістю передаються від однієї людини іншій. Не дуже приємно, правда?

І наостанок, крім забруднення пор шкіри, косметика може разом з потом потрапити в очі та спричинити їх подразнення.

Тренд набуває обертів не без допомоги косметичних компаній, яким вигідно аби жінки прагнули виглядати ідеально за будь-яких обставин. Однак, не забувайте правильно розставляти пріоритети та не шкодьте своєму здоров’ю, коли займаєтесь спортом для його зміцнення. Якщо все ж не можете обійтись без макіяжу в тренажерному залі, віддавайте перевагу легкій косметиці без масел у складі. Обмежтесь нанесенням праймеру для обличчя з антибактеріальним ефектом, щоби шкода для шкіри була мінімальною.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами Huffingtonpost.com

Знайшли корисну інформацію для подружок? Обов’язково поділіться з ними! Їм буде приємно:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.