5 фруктів та овочів, які можна купити лише один раз, а потім вирощувати у себе вдома

0
1 552 Переглядів
Овочі, які можна виростити вдома
Hillary-shop UA

Більшість людей, купуючи ананас, зрізують та викидають його листяну верхівку. Бережливі люди садять її в землю та отримують ще один ананас. Деякі фрукти та овочі просто просяться, аби їх садити та заново вирощувати з того, що на перший погляд здається відходами. Для деяких потрібно більше часу та зусиль: аби виростити ананас знадобиться рік та величенький горщик. Такі ж, як зелена цибуля, виростають буквально за кілька днів та прекрасно почувають себе у склянці з водою.

Процес повторного вирощування овочів та фруктів досить простий та приносить приємні плоди. Пропонуємо вам навчитися вирощувати ананаси, зелену цибулю, селеру, імбир та пагінці часнику.

Ананас

Зріжте з цілого ананаса верхівку з листям та зчистіть кілька нижніх листочків. Опустіть у склянку з водою та залиште, нехай пускає корінці, вони з’являться десь на п’ятий день. Дайте корінцям відрости, коли вони сягатимуть 5-10 см, посадіть ваш майбутній ананас у великий горщик з дренажем для відводу зайвої води та поставте у тепле світле місце. Через 18 місяців можна збирати врожай!

Селера

Зріжте 7 см нижньої частини стебла селери та поставте у мисочку з водою. За кілька днів ви помітите, що з верхньої частини почало відростати молоде стебло. Коли стебельце достатньо підросте, можна садити молоду селеру в горщик з дренажем.

Через місяців п’ять можна буде зрізати по кілька стеблин для використання в куховарстві, а рослинка буде відрощувати нові.

Імбир

Візьміть корінець з великою кількістю гульок, з них ростимуть стебла. Посадіть в горщик гульками догори. Через місяців 4-6 можна збирати врожай.

Часник

Візьміть кілька великих зубчиків часнику та в кожного зріжте шкірку з одного боку. Розсадіть їх в землю з відступами по 15 см, почищеними кінчиками догори. Через два тижні з’являться паростки. Дайте їм трохи підрости, тоді викопайте з корінням та відріжте нижню частину на відстані 10 см від корінців. Поставте корінці у склянку з водою у сонячному місці. Часник продовжить рости у воді. Пагінці можна зрізати, та на їх місці виростатимуть нові.

Зелена цибуля

Візьміть круглу цибулину з корінцями та відріжте нижню частину, посадіть її в землю, корінцями донизу. На зрізі за декілька днів почне рости зелена цибулька.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами Huffingtonpost.com

Якщо наші поради були для Вас корисними, розкажіть про них друзям! Їм буде приємно:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.