Доставка вантажів за допомогою дронів: майбутнє вже на порозі

0
1 213 Переглядів
Hillary-shop UA

Нещодавно в мережі з’явився відеозвіт першої успішної тестової доставки, яку здійснив дрон міжнародної логістичної компанії UPS . Представники компанії висловлюють сподівання, що це початок значного прогресу в їхній діяльності.

Випробування пройшли у Флориді. Дрон був запрограмований на політ до вибраної точки призначення та запущений працівником компанії зі стартової площадки, вмонтованої в дах вантажівки. Після доставки посилки, дрон повернувся до вантажівки, яка перемістилась у іншу локацію, та самостійно здійснив посадку на її дах.

Використання дронів допоможе зекономити час, необхідний на доставку вантажів на складних маршрутах. Якщо замовлення потрібно привезти в два пункти, що знаходяться в одному напрямку та розділені кількома кілометрами, кур’єр може запустити дрон з посилкою до першого, поки доставлятиме іншу до другого. Крім того, дрони допоможуть підвищити ефективність вантажоперевезень та одночасно з тим зменшити забруднення навколишнього середовища.

Успіхами в залучені дронів для здійснення доставок можуть похвалитися також компанії Amazon та Google. Дрони першої можуть підняти посилку вагою до 2кг, в той час як вантажопідйомність дронів компанії UPS становить до 4,5 кг. І ті й інші можуть летіти до 30 хвилин. Alphabet Inc., материнська компанія Google, тим часом повідомила про кілька успішних повітряних доставок буріто.

Представники UPS запевняють, що про повну заміну кур’єрів-людей дронами мова не йде, оскільки саме люди – це лице та душа їх компанії.

Статтю підготувала Наталя Фадєєва

За матеріалами Huffingtonpost.com

Якщо Вам сподобалось, поділіться цікавою новиною з друзями!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.