Що може розлютити вашого боса?

1
1 655 Переглядів
Hillary-shop UA

Будь-який керівник – теж людина, а люди недосконалі. Це означає, що іноді ваш начальник може бути занадто вибагливим та нестерпним. Ми пропонуємо список речей, які здатні миттєво розлютити вашого керівника. Тож вам обирати, чи ніколи такого не робити, щоби гарно виконувати свою роботу та добре себе зарекомендувати, або постійно так себе поводити, щоб зруйнувати свої стосунки з начальством, і можливо, навіть втратити роботу.

Робіть ті ж самі помилки знову і знову

Всі розуміють, що на кожній роботі також треба вчитися. Від людей очікують помилки час від часу. Але якщо ви дійсно хочете розізлити вашого боса, повторюйте одну й ту ж помилку знову і знову. Не звертайте уваги на зауваження начальника щодо цього, просто робіть так само.

Скигліть щодо інших співробітників

Ви, мабуть, достатньо розумні, щоб не скаржитися відверто своєму босу на нього ж самого, але що якщо скаржитися на інших співробітників. Спробуйте таке: «Катерина отримує кращі проекти!» чи «Чому я маю останнім йти, щоб замкнути офіс? Чому ви не доручите це Іванові?» Також популярним є: «Я один роблю всю роботу. Чому ви не доручите Марині це зробити?»

Багато розмовляйте по телефону

Перегляд відео під час роботи

Робіть так, щоб бос бачив ваше ледарство. Кожен раз, коли він вас бачить, займайтеся своїми справами. Наприклад, візьміть навушники та зробіть вигляд, що дивитеся якесь смішне відео в мережі.

Не відповідайте вчасно

Ви не завжди спілкуєтеся з босом напряму. Дуже часто це можуть бути електронна пошта, текстові повідомлення чи соціальні мережі.

Це означає, що ви не повинні відповідати відразу ж, як при живому спілкуванні. Спробуйте вичекати три години, щоб дати відповідь на просте запитання. Для більш складного питання почекайте кілька днів, або взагалі не відповідайте.

Ставтеся погано до клієнтів

Хоча клієнти не завжди праві, без них у вас не буде роботи. Кожен начальник хоче бачити задоволених клієнтів, тому переконайтеся, що ви обслуговуєте їх якнайгірше. Якщо клієнт просить вас щось показати, просто махніть йому рукою в загальному напрямку.

Якщо клієнт пише вам електронного листа, ігноруйте його. Якщо, наприклад, він викликає сантехніка, бо його підвал затоплює, переведіть дзвінок на утримання та закінчіть свої справи.

Самі проявіть бажання зробити якийсь проект, а потім проваліть його

Відповідальність на роботі

Є кращі завдання, які хочуть отримати всі. Просіть це завдання собі, благайте боса, і якщо воно вам дістанеться, виконуйте його неохайно, ігноруйте всі терміни виконання або взагалі скидайте його на когось іншого. Ваш бос дуже здивується, чому ви самі напрошувалися на цей проект.

Тримайте оборону

Завжди говоріть босу, що ви не винні ні в яких провалах. Наприклад, у доповіді були помилки, тому що Петро не встиг її перевірити. Пересилати листа було пізно, тому що інтернет погано працював в цей день. Просто завжди говоріть: «Це не моя провина».

Будьте ненадійним

Ви повинні бути на робочому місці о 8:00. Приходьте десь о 9:00. Затримайтесь в обідню перерву, нікого не попередивши про запізнення. Відправте босу текстове повідомлення о 8:15, що ви не працюватимете, тому що захворіли. Бонусом буде, якщо у вас ще й запланована важлива зустріч на цей ранок. Це просто зведе з розуму вашого начальника.

Будьте неохайним

Брудне робоче місце

Як ваш бос зможе довіряти вам важливі справи, коли у вас безлад і бруд на робочому місці?

Ігноруйте конкретні інструкції

Якщо ваш бос сказав вам: «Будь ласка, спочатку виконай справу А, потім В, і якщо залишиться час, виконай справу С», – то, звісно ж, починайте зі справи С. Якщо ваш начальник сказав вам: «Будь ласка, використовуй шаблони компанії», – то зробіть свої власні шаблони. Можливо, ваші ідеї будуть кращими, але ваш бос буде все рівно незадоволений вашими зусиллями. Вам доведеться переробити завдання, і він буде дуже сердитися.

Ми сподіваємось, що ви хочете ощасливити вашого керівника, тож не будете робити того, що написано вище. Це дійсно може поліпшити ваші стосунки та сприятиме кар’єрному розвитку у майбутньому.

Статтю підготував Максим Кунов

За матеріалами Thebalance.com

Якщо Вам сподобалось, поділіться з друзями! Їм буде приємно:)

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.