8 обов’язкових речей для інтер’єру невеликої квартири

0
1 366 Переглядів
Hillary-shop UA

Жити на невеличкій площі з обмеженою кількістю квадратних метрів – це справжнє мистецтво, а правильно використовувати цей простір – ціла наука. Тому сьогодні ми розкажемо про речі, які мають бути у кожній стильній маленькій квартирі.

Розбірні столики

Розбірні столики

Три столи на місці одного? В цьому вся неймовірність розбірних столиків! Розкладіть його, якщо потрібна додаткова поверхня, пересуньте, якщо прийшли гості і потрібно додаткове місце, або сховайте, коли в ньому немає потреби.

Пуфи

Пуфи

Вам ніколи не зрозуміти унікальності цього предмету, доки ви його не придбаєте.  Поставте закуски на столик та дозвольте друзям розміститись на зручних пуфах навколо нього – веселий комфортний вечір гарантовано!

Підвісні полички

Підвісні полиці

Підвісні полички ідеальні, якщо говорити про високу функціональність на невеликій території. Звичайній тумбочці може не вистачати місця в тісній спальній кімнаті, а поличка, вбудована у стіну, прекрасно виконає її функції.

Великі дзеркала

Великі дзеркала

Якщо не можете розсунути стіни, встановіть дзеркало. У дзеркал є дивовижна сила робити кімнату світлішою та більшою, тож вона виглядатиме значно просторішою, ніж є насправді.

Стелажі для вішаків

Підвісні вішаки для одягу

Невеликі оселі вимагають раціонального використання кожного метру, тож не лишайте без уваги різні закутки. Облаштуйте там стелаж для одягу й більше не турбуйтесь, куди поставити громіздку шафу.

Плетені корзини

Корзини для зберігання

На невеликій території значно легше утворюється безлад. Щоб цього не сталось у вашому домі, поставте під пристінний столик або підвісні полиці кілька містких корзин для дрібних речей або одягу.

Столик на колесах

Столик на колесах

Здається, існує мільйон способів, для чого можна використовувати столик на колесах. Розташуйте на ньому міні-бар, кавову станцію або використовуйте замість тумбочки біля ліжка.

Оригінальні бокси

Декоративні бокси

Секрет, який зробить будь-яку книжну полицю або стелаж акуратним і привабливим, простий – всі дрібні речі складіть у стильні бокси. Це прекрасний спосіб впорядкувати абсолютно все: починаючи з ваших рецептів, записаних на клаптиках паперу, закінчуючи колекцією флешок та дротів.

Статтю підготувала Аліна Вяткіна

За матеріалами Popsugar.com

Якщо Вам сподобалася стаття, поділіться нею із друзями! Їм буде приємно:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.