5 причин, через які ви не отримуєте підвищення, на яке заслуговуєте

0
1 251 Переглядів
Hillary-shop UA

Ви – кваліфікований працівник і старанно виконуєте свою роботу, але ваша заробітна платня не зростає, і не видно жодних можливостей кар’єрного просування? Прочитайте нашу статтю і дізнайтеся, як треба змінити свою поведінку, щоб нарешті отримати бажане підвищення.

Причина 1. Насправді, ви цього боїтеся

Більшість людей, які розуміють, що треба говорити із керівництвом про підвищення, гальмують цей процес, боячись відмови. Особливо це стосується жінок. Згідно із дослідженням видання “Гарвардський бізнес-огляд” (Harvard Business Review), кожна 5 жінка боїться попросити підвищення, бо думає, що потерпить невдачу.

Що робити?

Потренуйтесь трохи вдома. Так ви знизите рівень напруги і хвилювання під час самої розмови. Виділіть головні акценти майбутнього діалогу і попрактикуйтесь із другом або близькою людиною. Спробуйте проговорити вголос всі важливі речі, які ви маєте сказати, це додасть вам впевненості у своїй правоті.

Причина 2. Ви рідко спілкуєтесь особисто

Якщо ви постійно спілкуєтесь із керівництвом через швидкі повідомлення або електронну пошту, можливо вашому просуванню заважає саме відсутність особистого контакту. Сучасні технології дозволяють все більше листуватися і менше розмовляти.

Що робити?

Ми радимо розмовляти про важливі проекти або про вашу особисту участь у якійсь важливій справі із керівником особисто, або хоча б використовувати FaceTime, якщо ви працюєте віддалено.

як отримати підвищення

Причина 3. Ви заводите неправильні знайомства

Близько 20% користувачів LinkedIn стверджують, що саме їхні професійні знайомства дозволили їм отримати кар’єрне просування.

Що робити?

Спробуйте не обмежуватися лише спілкуванням із колегами у вашому відділі. Заводьте більше нових знайомств із людьми, які працюють в інших департаментах. Таким чином ви в кілька разів збільшите свої можливості кар’єрного зростання.

Причина 4. Ви не робите більше, ніж від вас вимагають

Можливо ви щомісяця виконуєте свій план та завзято працюєте допізна, але кращі посади або підвищення платні пропонують тим, хто, окрім своїх основних обов’язків, демонструє хороші організаційні здібності, вміння керувати іншими людьми, працювати на загальний результат команди та добре вести переговори.

Що робити?

Слідкуйте за манерою поведінки людей, які вже займають керівні посади, і яких ви хочете наслідувати. Спробуйте покращити свої ораторські здібності і говоріть більш впевнено. Якщо ви бажаєте висловити свою думку, не робіть це тоном, ніби ви просите вибачення. Будьте ввічливими, але не поводьтесь так, ніби ви ще недостатньо досвідчені і невпевнені у власних твердженнях. Для досягнення швидкого результату відвідайте спеціальні курси ораторського мистецтва.

як отримати бажане підвищення

Причина 5. Ви працюєте не в тій компанії

Іноді просто неможливо домогтися підвищення у певній компанії. Наприклад, якщо в організації є певні проблеми, або проводиться скорочення кадрів.

Що робити?

Якщо ви працюєте там, де немає перспектив кар’єрного зростання, і всі ваші зусилля залишаються неоціненими, можливо, треба подивитись, які перспективи пропонують інші компанії. У будь-якому разі завжди корисно дізнатися, що відбувається у вашій професійній сфері, і дізнатися про можливості, які дають інші роботодавці.

Статтю підготувала Альона Кочерга

За матеріалами Huffingtonpost.com

Якщо наша стаття була для Вас корисною, поділіться нею із друзями!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.