Понаднормова робота – шлях до серйозних захворювань

0
1 369 Переглядів
Hillary-shop UA

Йдіть додому. І залиште комп’ютер на роботі. Нові висновки науковців підтверджують, що понаднормова робота надзвичайно шкідлива для здоров’я.

Дослідження, опубліковане в журналі “Професійна екологічна медицина”, доводить, що робота понад 45 годин на тиждень збільшує ризик появи у людини проблем із серцем, наприклад, серцевих приступів та ішемічної хвороби серця.

Дослідники проаналізували інформацію про 1900 учасників, щоб ліпше зрозуміти зв’язок між годинами роботи та здоров’ям серцево-судинної системи. Всі учасники працювали повний робочий день протягом останніх десяти років. Науковці вивчали кожен випадок хвороби, яка була пов’язана із серцево-судинною системою, і встановили, що ризик появи таких розладів зростає в геометричній прогресії, в залежності від збільшення кількості робочих годин. Учасники, які працювали 55 годин на тиждень протягом 10 років мали на 16% вищий ризик серцевого розладу, ніж ті, хто працював 45 годин. Більше того, люди, які працювали понад 60 годин на тиждень, страждали від серцевих захворювань на 35% частіше.

“Попередні дослідження пов’язували подовжений робочий день із серцевими проблемами, але цей експеримент перший продемонстрував чітку залежність “кількість годин – наслідок”. – говорить автор проведеного дослідження з Техаського університету Наукового центру здоров’я, Седді Конвей. Іншими словами, експеримент показав, що негативний вплив роботи зростає разом із кількістю часу, який ви їй присвячуєте.

Інші висновки доводять, що регулярні затримки на роботі можуть збільшити ризик інсульту, а також привести до зниження уваги і погіршення настрою. Крім того, чим більше ви працюєте, тим ви менш продуктивні! Одне карколомне дослідження з’ясувало, що люди, які проводять 70 годин за роботою, роблять стільки ж, скільки й ті, хто працюють 55 годин.

Тобто це даремне витрачання 15 годин свого життя. Враховуючи всі попередні доводи, наступного разу, коли затримаєтесь на роботі, згадайте, що ви просто марнуєте час в своєму офісному кріслі, і йдіть додому.

Статтю підготувала Аліна Вяткіна

За матеріалами Huffingtonpost.com

Якщо Вам сподобалася наша стаття, розкажіть про неї друзям! Їм буде приємно:)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.