Все, що потрібно знати про новий електромобіль Tesla Model 3

Tesla Model 3

 

Нещодавно генеральний директор компанії Tesla Motors, Ілон Маск (Elon Musk), провів презентацію нового автомобіля. Тож пропонуємо вам дізнатись про все, чим новий Tesla Model 3 порадує своїх власників.

На цей автомобіль чекали з нетерпінням, тому на його презентацію у Лос-Анджелесі завітало дуже багато потенційних клієнтів, журналістів і просто шанувальників якісних авто.

Ілон Маск розповів не тільки про головні характеристики нового електромобіля, а й про нову концепцію компанії, яка пропонує своїм клієнтам доступний і високоякісний автомобіль. Приблизна стартова ціна Tesla Model 3, який надійде у продаж наприкінці 2017 року, складатиме 35 тисяч доларів США. За своїми технічними характеристиками він стане конкурентом для  BMW’s 3 Series, Audi’s A4 та Mercedes C-Class, але відрізнятиметься нижчою вартістю.

Основні технічні характеристики

Ще не всі деталі щодо технічного оснащення і можливостей нового авто були оприлюднені, але вже відомо, що Tesla Model 3 зможе їхати без додаткової підзарядки близько 250 км. Це можливо завдяки новітній іонно-літієвій батареї і електричній трансмісії. Авто демонструватиме розгін до 100 км за 6 с. Як зазначив Маск, Tesla не виробляє повільні автомобілі, а деякі версії Model 3 розганятимуться ще швидше.

Зовнішній вигляд Tesla Model 3 нагадує зменшений і більш витончений варіант Model S. Завдяки невеликому розміру електричного двигуна, передні сидіння зміщені вперед, що збільшує простір для задніх сидінь авто. Також у моделі присутні два багажники: позаду і попереду.

Всередині авто дуже мінімалістичне і стримане. В дизайні немає нічого зайвого, а всі прилади розміщені дуже зручно для користування.

Масштаби виробництва

Випуск такої моделі авто планувався Ілоном Маском ще з 2006 року. Він поступово йшов до своєї мети і, врешті-решт, створив доступний для масового виробництва електричний автомобіль.

Планується випускати 500 тисяч автомобілів щорічно, але існуючий завод у Каліфорнії не здатний це зробити, тому що необхідна величезна кількість батарей. Тож компанія займається будівництвом нового заводу у Неваді, який зможе випускати 50 Гігават-годин батарей щорічно, а це перевищує обсяг всіх іонно-літієвих батарей, що виробляються у світі.

Протягом кількох днів після презентації Tesla Model 3 було зарезервовано вже близько 300 тисяч автомобілів. Таку довіру компанії можна пояснити високими моральними якостями, які керують Ілоном Маском. На презентації він зазначив, що метою компанії є забезпечення людей екологічним транспортом, який не знищуватиме навколишнє середовище і збереже нашу планету.

Статтю підготувала Альона Кочерга

За матеріалами Autoexpress.co.uk

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.