7 секретів енергійних жінок, які не втомлюються

0
1 276 Переглядів
Hillary-shop UA

Є жінки, які зранку йдуть на тренування, після цього, як кролик-енерджайзер із реклами, відвозять дітей до школи, працюють до 7 вечора, встигають приготувати вечерю, і навіть ведуть свій блог! Хочете дізнатися, як їм це вдається? Візьміть на замітку кілька їхніх секретів і будьте такими ж активними і вправними, як вони.

  1. Вони тренують своє тіло

Зазвичай, коли вам дуже хочеться спати, ранкова зарядка – це те, що ви ігноруєте в першу чергу. Але вправи, особливо якщо це перше, що ви робите після пробудження, значно піднімають рівень енергії та допомагають боротися зі стресом. Притоку енергії сприяють наші найліпші друзі – ендорфіни.

Енергійна жінка тренується

  1. Вони дивляться відео з котиками

Науковці кажуть, що найліпшим  способом побороти післяобідню сонливості є перегляд кількох коротеньких веселих відео. Цього вистачить, щоб поновити енергетичний запас та підвищити продуктивність.

  1. Вони фокусуються на тому, чого хочуть досягти

Весняні канікули в Греції або піца ввечері в п’ятницю… Рівень вашої енергії моментально реагує на події (навіть незначні), від яких ви у захваті. Вирахуйте, на які моменти ви не можете дочекатись протягом дня, і постійно думайте про досягнення бажаного результату. Тоді кожне завдання буде виходити швидше і краще.

  1. Вони полюбляють прогулянки

Навіть якщо це кількахвилинна пробіжка в магазин за дієтичною колою. Зміна звичного сценарію та трохи свіжого повітря мають значення та зменшують шанси того, що ви почнете засинати на ходу посеред робочого дня.

Енергійна жінка на прогулянці

  1. Вони виділяють час на себе

Неважливо, чи це півторагодинна ванна з бульбашками, чи 20 хвилин, проведені за читанням книжки. Енергійні жінки регулярно роблять щось тільки для себе – не для дітей, не для начальника і навіть не для чоловіка! Це найліпший спосіб відновити вашу природну енергію.

Енергійна жінка з книгою

  1. Вони п’ють багато води

Дієтологи радять пити мінімум 30мл чистої води на 1 кг ваги протягом дня. Це дасть вам більше енергії, ніж 5 чашок кави. І це не жарт.

Енергійна жінка п'є воду

  1. Вони можуть від’єднуватись

Дуже часто ми у всьому звинувачуємо блакитне світло екранів, електронні листи та постійно спливаючі вікна з рекламою. Дійсно, безперервне використання сучасних технологій може призвести до швидкої стомлюваності і зниження життєвих сил організму. Тож іноді треба від них відмовлятись. Якщо ви увімкнете таймер, то будете вражені, як багато можете встигнути, просто ігноруючи мобільний телефон.

Статтю підготувала Аліна Вяткіна

За матеріалами Purewow.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.