7 розповсюджених міфів про алергію спростовано!

0
1 632 Переглядів
Hillary-shop UA

Алергія – одна з найжахливіших речей, які можуть трапитись із людиною. Ви погано почуваєтесь, ваш голос погано звучить і, якщо чесно, ви не дуже добре виглядаєте. З іншого боку, ми вже визнали і змирились із фактом, що алергія – це частина нашого життя. Але є речі, пов’язані з алергічними реакціями, про які ми навіть не здогадуємось. Тож пропонуємо вашій увазі сім міфів про алергію, які вже були зруйновані.

Міф 1: алергія – психосоматичне захворювання

Вибачте, скептики, але алергія – це реальність, і впливають на неї спадковість та навколишнє середовище. Хоча вона також може бути спровокована або посилена думками людини. Доктор Ендрю Вейл (Dr. Andrew Weil) у своїх книгах стверджує, що алергія ґрунтується на взаємодії тіла і мозку, а емоційний стрес може підсилювати алергічну реакцію.

Міф 2: медикаменти – єдиний спосіб позбавитись симптомів алергії

Як ми вже знаємо, стрес призводить до посилення симптомів алергії. Чим більше ви хвилюєтесь, тим сильніші її прояви. Щоб мінімізувати стрес, потрібно більше спати, робити фізичні вправи та вживати здорову їжу. Крім того, намагайтесь не так сильно переживати з приводу самої алергії.

Міф 3: якщо у вас алергія на тварин, то це алергія на її шерсть

Скоріш за все, ви вважаєте, що придбання лисого кота вирішить проблему. На жаль, від цього вона навряд чи зникне. Алергія на тварин частіше за все – це алергія не на хутро, а на протеїн, який міститься в шкірі домашніх улюбленців і повітрям розноситься довкола. Коли дратівник потрапляє у повітря, у алергіка починають червоніти очі, і свербить ніс. Також цікаво те, що собаки вдвічі рідше викликають алергію, ніж коти.

Міф 4: натуральна органічна їжа не може бути алергеном

Насправді, більшість їжі, яка найчастіше викликає алергію, є натуральною і необробленою. Наприклад, яйця, морепродукти або лісові горіхи. Попри те, що органічна їжа не містить шкідливих пестицидів, алергічна реакція викликається натуральним протеїном, який неможливо нівелювати.

Міф 5: якщо ви вже дорослий і ніколи в житті не страждали від алергії, ви в безпеці

На жаль, алергія може початись у будь-якому віці. Алергія – явище спадкове, але можна прожити все життя зі схильністю до неї і навіть не знати про це. Вперше реакцію можна спровокувати чимось незвичним для організму, наприклад, зміною клімату. Також багато людей вже у дорослому віці усвідомлюють, що дитячі приступи нежиті були ознаками не застуди, а саме алергії.

Міф 6: залишайтесь вдома у найбільш небезпечні дні, і алергія вас не торкнеться

Навіть якщо ваші двері та вікна наглухо закриті, алерген досі може потрапляти в приміщення через ваш одяг, ще з того часу, як ви останній раз виходили на вулицю. Тож не забувайте регулярно робити вологе прибирання та змінювати фільтри кондиціонеру, щоб мінімізувати можливість потрапляння алергену до вашої оселі.

Міф 7: переїзд в іншу місцевість може ліквідувати хворобу

Насправді, алергія може атакувати вас, куди би ви не переїхали. В будь-якому місці є безліч алергенів. Тож якщо ви страждаєте від алергії на пилок в своєму місті, не факт, що в іншій місцевості не знайдеться рослина, яка так само дратуватиме ваш організм.

Статтю підготувала Аліна Вяткіна

За матеріалами Purewow.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.