7 речей, які дійсно дратують HR-менеджерів

0
1 411 Переглядів
Hillary-shop UA

Нарешті, ви потрапили на довгоочікувану співбесіду, і все, що вас відділяє від омріяної роботи, – це менеджер по роботі з персоналом. Але знайти із ним спільну мову іноді важче, ніж здається. Що ж треба робити, щоб справити хороше враження? Перш за все, спробуйте хоча б не роздратувати його.

Тож ми пропонуємо вам ознайомитись зі списком речей, які більш за все дратують HR-менеджерів.

  1. Коли ви нічого не знаєте про компанію та її діяльність

Нема нічого гіршого для менеджера з персоналу, ніж даремна трата часу. І саме так вас сприйматимуть, якщо ви не будете розумітись на тому, чим займається компанія, і що вона собою являє. Це показує, що ви абсолютно не готувались до інтерв’ю. Тож як можна вас розглядати на посаду, якщо ви зовсім не докладаєте зусиль, щоб її отримати? Так ви демонструєте, що не зацікавлені у роботі, на яку претендуєте, а це найпотужніший дратівник для HR-менеджера.

  1. Коли ви не задаєте питань

Якщо ви не ставите питань, це означає, що вас не цікавить те, що відбувається. Співробітник по роботі з персоналом хоче чути не тільки завчені фрази у відповідь на його питання, а й те, що дійсно вас турбує, що для вас важливо, чого ви чекаєте від цієї роботи та ін.

  1. Коли ви занадто наполегливі

Наполегливість – це гарна якість, але не перестарайтесь. Можна показати свою зацікавленість і відправити email у відділ персоналу, щоб дізнатись про результат співбесіди. Але буває так, що кандидат на посаду відправляє набагато більше листів, дуже часто телефонує, або ще гірше – намагається зв’язатись з керівниками компанії й іншими співробітниками. Така поведінка точно не зіграє на вашу користь і може дійсно роздратувати і налаштувати всіх проти вас.

  1. Коли ви не слідуєте вимогам компанії

Наприклад, якщо написано зателефонувати і не відправляти резюме на email, або навпаки. Або якщо обов’язково потрібен супровідний лист, а ви його не додаєте. В очах менеджера з персоналу ви не можете виконати навіть простих вказівок, тож, скоріше за все, ваше резюме проігнорують.

  1. Коли ви робите помилки у назві компанії

Насправді, дуже часто кандидати помиляються у назві компанії, на посаду в якій вони претендують. Звісно ж, якщо ви вже відправили свої резюме із супровідними листами кільком роботодавцям, можна помилково скопіювати не ту назву. Але будьте дуже уважними і кілька разів перевіряйте, що ви надсилаєте, бо інакше ваше резюме можуть одразу ж видалити.

  1. Коли ви не додаєте посилання

Якщо у резюме ви згадуєте про своє портфоліо, сайт або профайл у соціальних мережах, краще зробіть це у вигляді активного гіперпосилання. Менеджера, який читатиме ваше резюме, обов’язково роздратує те, що він має самостійно шукати інформацію про вас. І навпаки, він оцінить, якщо ви зробите ваше резюме зручним і інформативним.

  1. Коли ви занадто легковажні

Навіть якщо ви проходите інтерв’ю наодинці з HR-менеджером, не забувайте про професійну поведінку і відповідний зовнішній вигляд. Обов’язково пишіть професійні листи, які включають подяку і ваш підпис, а не відправляйте кілька рядків зі свого смартфону. Ви маєте показати себе урівноваженою і впевненою людиною, але не маєте бути занадто фамільярним.

Статтю підготувала Альона Кочерга

За матеріалами Popsugar.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.