5 міфів про гроші, у які не можна вірити

0
1 370 Переглядів
Hillary-shop UA

woman-holding-money-book-cover

Ми пропонуємо 5 грошових міфів, які вже застаріли, і які потрібно ігнорувати.

Міф 1. Спочатку треба оплатити всі борги, а вже потім почати заощаджувати

Звісно ж кредитні картки з великим відсотком – це жахливо, але ще гірше втратити роботу і залишитись взагалі без жодних коштів. Тим більше, якщо ви не маєте фонду для непередбачених витрат, як ви розірвете це кредитне коло? (Коли ви всі гроші вкладаєте у погашення кредитки, і не маєте коштів на окремому рахунку, у випадку термінової необхідності, ви знову повернетесь до дорогого пластику.) Краще поступово погашати кредитну карту, а частину коштів відкладати на окремий рахунок. Коли ви накопичите необхідну суму (краще, щоб це був ваш тримісячний дохід), ви зможете більше коштів вкладати у кредитку і швидко її закриєте.

How-Save-Money-Children

Міф 2. Краще розрахуватись готівкою, ніж карткою

Це твердження справедливе, тільки коли ви не можете контролювати своє бажання витрачати. В інших випадках використання картки приносить користь. Ви завжди можете зробити виписку і побачити, куди витратили кошти. Крім того, у карток завжди є додаткові привілеї, такі як кешбек, додаткові бонус та знижки на покупки.

mps-reliability

Міф 3. Анулювання кредитної картки покращує ваш кредитний рейтинг

Насправді, це не так. Для позитивної кредитної історії краще розраховуватись карткою і вчасно гасити її, або користуватись пільговим періодом. Якщо ж ви зовсім не хочете витрачати кредитні кошти, краще тримайте кредитну картку невикористаною, ніж відміняйте її. Коли картка потребує сплати щорічної комісії, потримайте її хоча б рік, а потім закрийте. Це краще вплине на ваш кредитний рейтинг у майбутньому.

Міф 4. Оренда житла – «гроші на вітер»

Це не завжди так. Оренда житла має свої плюси. Наприклад, вам не потрібно витрачатись на ремонтні роботи або на благоустрій під’їздів та прилеглої до будинку території. А якщо ви орендуєте житло в елітних комплексах, то часто можете користуватись додатковими послугами, такими як закритий паркінг, тренажерний зал або навіть басейн.tEq2ur4BМіф 5. Всі гроші потрібно вкладати в дітей

Мова йде не про їжу, одяг або дах над головою. Це – пріоритет для вас. Але на подальші витрати, пов’язані з освітою, одруженням та іншими потребами, іноді краще взяти кредит, а не витратити всі кошти, які ви збирали на свою майбутню пенсію. Якщо ви хочете мати забезпечену старість, на державу важко розраховувати, а кредит на пенсію вам вже ніхто не дасть.

Статтю підготувала Альона Кочерга

За матеріалами Purewow.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.