Як повернутись на роботу після декретної відпустки? 5 корисних порад.

0
1 380 Переглядів
Як повернутися до роботи після декретної відпустки
Hillary-shop UA

Почніть працювати над собою вже зараз. Це зробить ваше повернення на робоче місце більш вдалим і успішним. 

Повернення на роботу після довгої перерви, особливо якщо вона тривала більше трьох років, може бути водночас і захоплюючим, і лякаючим. Закінчення декретної відпустки – це також вдалий час, щоб знайти новий спосіб заробітку. В будь-якому разі, рішення повернутись до роботи – це дуже важливий крок, який потребує ретельної підготовки.

Але з чого почати? Ми пропонуємо 5 корисних порад.

Сфокусуйтесь на своїх сильних якостях

Перед тим, як почнете оновлювати своє резюме, зупиніться на хвильку, щоб обдумати свої вміння. Мова йде не стільки про те, ким ви працювали до народження дитини, скільки про ваші вподобання і заняття, які роблять вас щасливою. Чесний погляд на те, що саме приносить задоволення, допоможе визначитись, чим ви взагалі зараз хочете займатись.

Зробіть технічне самооновлення

Не залежно від того, яку ви маєте освіту і ким хочете працювати надалі, сучасні технології будуть частиною роботи. Зараз ви маєте час, щоб здобути досвід у роботі з новинками, які допомагають керувати бізнесом. Звичайного оновлення своїх соціальних акаунтів не достатньо. Аналітика, кодування, управління взаємовідносинами з клієнтами – це все невід’ємні частини сьогоднішнього робочого процесу. Чим більше ви орієнтуєтесь у цих поняттях, тим легше буде влаштуватись на бажане місце. Пошукайте спеціальні курси та навчальні програми, де можна отримати нові знання.

Покажіть, що вмієте адаптуватись

Повернення з декретної відпустки не завжди означає повернення до своєї професії. Робота, яку лишили три роки тому, сьогодні взагалі може не існувати або ж вимагати зовсім іншого робочого досвіду і вмінь. Також з’являються нові напрямки, де потрібні інакші навички і знання. Коли починаєте пошук роботи, переконайтесь, що готові натхненно займатись своєю справою і вкладати власні ресурси в успіх компанії. Сьогодні влаштування на роботу потребує не тільки переліку вмінь, а й відкритого мислення і бажанням вкладати в бізнес те, чого він на даний момент потребує найбільше.

Готуйтесь заздалегідь

Рішення повернутись до роботи не означає, що вже завтра ви маєте сидіти в офісі й перебирати папери. Добре подумайте, чи знайомі ви з останніми новинами у сфері бізнесу, чи розбираєтесь у трендах та нових техніках роботи? Чи розумієтесь ви на сучасних платформах для спілкування? Коли ви в останній раз проявляли себе на професійній арені? Дуже важливо побудувати свою власну мережу професійних контактів, щоб бути успішним. Не забувайте постійно розвиватись, і тоді момент, коли ви проявите себе якнайкраще, обов’язково настане.

Долучіться до команди

Коли ви вже вирішили знову будувати кар’єру, ви маєте бути проактивними і цілеспрямованими. Ви не єдина жінка з великою прогалиною у резюме. Тож спробуйте знайти жінок, які займаються тим самими, що й ви – намагаються повернутись до роботи. Це можуть бути спеціальні курси або семінари, на яких ви будете спілкуватися, обмінюватись досвідом і тим самим допомагати одна одній.

Ви маєте безліч можливостей реалізувати себе. Єдине, чого часто не вистачає, – бажання!

Статтю підготувала Аліна Вяткіна

За матеріалами Workingmother.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.