Як зробити генеральне весняне прибирання швидким і ефективним?

0
1 232 Переглядів
Hillary-shop UA

cashing-in-on-spring-cleaning

Хочете відполірувати свій дім зверху донизу? Насамперед зверніть увагу на меблі, електричні прилади і килими. Ці завдання першочергові, подальше прибирання забере мінімум часу.
Килимок на вході
Струсіть його, вимийте та добре вибийте віником. Вичистіть килимок так, як ніколи раніше. Це лінія фронту в боротьбі за чистоту вашої оселі, тож зробіть її кришталево чистою.

Adventure-Awaits-Doormat
Килими та оббивка
Тканина, що ввібрала весь зимовий бруд та бактерії, потребує глибокої чистки, щоб витримати прискіпливу інспекцію ваших гостей. Коли миєте м’які поверхні шампунем, спочатку протестуйте його на невеликій площі, щоб переконатись, що тканина не втратить свій колір. Пересувайте меблі поступово, коли вони вже заважають, а не виносьте все з кімнати і не перетягуйте під дальню стіну, як диктують старі правила. Під усі меблеві ніжки підкладайте маленькі шматочки воску – він захистить килимове покриття і вбереже меблі від вологи щойно випраного килима. Відкрийте вікно, щоб провітрити кімнату і пришвидшити процес прибирання, який може зайняти день чи навіть більше.

Підлога
Щоб захистити підлогу на кухні від бруду, використовуйте воскову обробку. Підлога, вкрита воском, вимагає полірування, але натомість зберігає свіжий та яскравий вигляд і створює захисний бар’єр від бруду і пилу. Використовуйте чистячий засіб, який миє та одночасно додає блиску. Якщо у вас дерев’яна підлога, придбайте спеціальний засіб для дерева, потім відполіруйте покриття та нанесіть шар спеціального воску.

Spring-Cleaning

Стіни, шафи, плінтус та дерев’яні вироби
Стіни можуть не подавати навіть вигляду, що їх час помити. Пил та кіптява опадають на підлогу, чи не так? Більша частина так, але це не виправдання для великого генерального прибирання. Використовуйте ганчірку, рукавичку та засіб для миття посуду, коли миєте вертикальні поверхні. Швабра з губкою допоможе дістатись до важкодоступних місць. Використовуйте два відерця: одне – для того, щоб розводити миючий засіб, друге – щоб мити губку. Наостанок ретельно протріть стіни та дерев’яні вироби сухою ганчіркою.

6537-spring cleaning_edited.630w.tn

Стеля

Це не означає, що треба ганчіркою витерти всю стелю. Ні. Просто приберіть бруд та пил з вентиляторів та вентиляційних решіток та пропилососьте їх за допомогою м’яких насадок.

Холодильник
Вам обов’язково треба почистити конденсатор холодильника, який знаходиться за решіткою. Це важливо, тому що від великої кількості пилу холодильник може перегрітись і вийти з ладу. Використовуйте щітку-йоржик з довгою ручкою та пилосос із вузькою насадкою для прибирання пилу.

cleaning-refrigerator

Освітлювальні прилади

Для люстри та інших світильників вам знадобляться: невелика драбина, універсальна щітка для прибирання з довгою ручкою, волога губка і ганчірка для полірування. Пам’ятайте, що чистити освітлювальні прилади потрібно лише з вимкнутою електрикою!

Розумне прибирання
Старі правила говорять, що якщо ви вирішили серйозно вимити оселю, то доведеться прибрати з килима навіть одну ніжку невеликого стільчика, щоб дістатись до кожного куточка і найменшої щілинки. Натомість ми пропонуємо не діяти настільки радикально: відсуньте тільки ті предмети, які дійсно заважають, потім приберіть місце, де вони стояли.

Не забудьте вичистити всілякі дрібниці, до яких не доходили руки протягом останнього року!

Статтю підготувала Аліна Вяткіна

За матеріалами Rd.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.