Яких поганих звичок треба позбутись, коли у вас з’являється дитина?

0
1 402 Переглядів
Hillary-shop UA

Звичайно ж, абсолютно ідеальними батьками бути неможливо. Ми всі помиляємось і робимо щось не так. Але головне – намагатись стати кращим татом або мамою, виправляти свої помилки і робити так, як буде краще для вашої дитини. Тож почніть з малого – зверніть увагу на свою поведінку. Нижче наведений перелік поганих звичок, яких обов’язково треба позбутись заради здоров’я і гарного самопочуття вашого малюка.

  • Займатись самокритикою у присутності дитини

Мабуть, цей пункт більше стосується мам. Дуже погано, коли жінки в присутності дітей висловлюються про незадоволення своїм тілом, своєю роботою, своїм життям тощо. Якщо ви хочете виховати впевненого у собі і самодостатнього сина або доньку, цього не можна робити. В усіх буває поганий настрій, поганий день або низка неприємних подій у житті, але не треба негативними думками і словами заганяти себе у кут. Замість цього, подумайте про щось приємне і поділіться цим зі своєю дитиною. Це буде корисно для вас обох.

  • Лаятись при дитині

Цей пункт є найбільш очевидним, але дуже часто батьки забувають про самоконтроль і дозволяють собі лайливі слова під час сварок. Не допускайте такого у вашій сім’ї. Діти дуже вразливі і сприймають все сильніше, ніж дорослі. Такі негативні висловлювання можуть вразити малюка і призвести до проблем зі сном або раптових спалахів гніву.

  • Постійно спізнюватись

Здається, що це дрібниця, але вона може вплинути на майбутнє вашої дитини. Діти копіюють поведінку батьків і вважають її правильною. Тож якщо ви бажаєте виховати у дитини відповідальність і обов’язковість, самі станьте більш пунктуальними. Ці якості також допоможуть побудувати успішну кар’єру в майбутньому.

  • Харчуватись нездоровою їжею

Якщо ви звикли постійно харчуватись у фаст-фудах і вживати багато солодкого та іншої нездорової їжі, краще перегляньте свій раціон. Ніхто не забороняє іноді побалувати себе смачним тістечком або картоплею фрі, але не робіть цього постійно. Ви не поясните синові або доньці, чому вам це можна, а їм ні. Тож вони разом з вами будуть неправильно харчуватись. Для дитячого організму це дуже погано, тому що негативно впливає на стан його здоров’я в майбутньому.

  • Дивитися програми і шоу, небажані для дітей

Перш ніж почати дивитись програму або фільм, подумайте, чи підходить він для дитячого перегляду. Навіть якщо здається, що ваші діти дуже зацікавлені грою і не помічають, що показує телевізор, вимкніть небажану програму. Діти надзвичайно добре сприймають інформацію з навколишнього світу і підсвідомо запам’ятовують майже все, що бачать і чують. Тож якщо передача або фільм не принесуть користі малюку, краще залиште їх перегляд на пізній вечір.

  • Забувати казати: «Я люблю тебе»

Неважливо, наскільки завантаженим і напруженим був ваш день, не забувайте сказати своїй дитині, як сильно ви її любите. Здається, що не потрібно робити це постійно, але це не так. Вчинками і словами ви маєте показувати як сильно ви любите свого синочка або донечку. Те ж саме стосується чоловіка і дружини. Дитина має жити в атмосфері любові і розуміння, коли мама і тато люблять і дбають про неї, так само як і одне про одного.

За матеріалами Mom.me

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.