5 важливих кар’єрних кроків, які потрібно зробити після 30-ти

 

Кар'єрні кроки після 30

Після досягнення 30-річного віку ви вже прагнете до лідерства. Це перехідний етап від ролі помічника до ролі управлінця. Вам потрібно використати цей час і ствердитись у якості лідера.

Тож прислухайтесь до наших порад і розпочніть свій шлях до керівної посади.

  1. Розвивайте лідерські якості

Для того, щоб проявити свої лідерські здібності, вам потрібно брати на себе більше обов’язків і виконувати ті завдання, які дають можливість показати себе як майбутнього управлінця. Тож ви маєте добровільно брати на себе організацію важливих проектів, контролювати і навчати початківців, які з вами працюють, а також супроводжувати запуск нових кампаній. Беріть на себе відповідальність керуючого, навіть якщо це не входить у ваші обов’язки. Так ви зможете продемонструвати вищому керівництву свій потенціал і привернути до себе увагу.

  1. Розширюйте професійні контакти

Якщо раніше, у 20 років, ви будували хороші відносини з колегами, щоб знайти нових знайомих і друзів, то зараз треба їх розвивати у професійній сфері. Ланчі і перерви на каву можуть зміцнити дружбу, але не можуть укріпити вашу позицію командного гравця і лідера колективу. Прийміть участь у професійному розвитку колег, запрошуючи їх на конференції та бізнес-зустрічі, пов’язані з вашою професійною діяльністю. Якщо вони не зможуть відвідати захід, розкажіть їм все, про що дізналися.

  1. Підтримуйте зв’язок зі своїми екс-босами.

Після того як ви залишили організацію, дуже добре, якщо колишній керівник залишиться вашим наставником. Ви більше йому не підпорядковуєтесь, але можете продовжити спілкуватись на професійному рівні. Ваша репутація і майбутня посада залежить від рекомендацій попередніх керівників. Вам потрібні чудові відгуки, як з професійної, так і з особистої точки зору. Тож важливо тримати екс-босів у курсі того, чим ви займаєтесь, і які маєте обов’язки.

  1. Створюйте професійний імідж.

Деякі соціальні мережі є хорошою платформою для створення і підтримки свого професійного іміджу. Наприклад, ви можете створити свій профайл на LinkedIn. Це має бути не просто скопійоване резюме, а розширений опис всіх ваших досягнень і здібностей. Зберіть рекомендації, які дозволяють побачити вас з різних боків: від попередніх керівників, колег та співробітників, які вам підпорядковувались. Якщо ви працюєте з клієнтами, їх відгуки також будуть важливими.

  1. Залучайтесь до професійних заходів.

Якщо ви відвідуєте різноманітні конференції і бізнес-зустрічі, це добре, але буде ще краще, якщо ви станете спікером або одним з організаторів такого заходу. Тим, хто не має досвіду публічних виступів і має певні побоювання, краще попередньо відвідати спеціальні навчальні тренінги.

За матеріалами Time.com

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.