5 правил тайм-менеджменту, які підвищують продуктивність.

0
1 349 Переглядів
Hillary-shop UA

Сучасні ґаджети дуже допомагають підвищити ефективність роботи, але в той самий час вони забирають у нас багато часу на активність у соціальних мережах, блоги та багато іншого. Тож дуже важливо правильно розподіляти свій час між роботою і відпочинком. Ми пропонуємо кілька правил, які допоможуть використовувати робочий час з найбільшою користю.

  1. Робіть короткі перерви.

Часті перерви збільшують продуктивність, а також дозволяють підвищити рівень як розумової, так і фізичної активності організму. Чисельні дослідження показують, що короткі перерви тривалістю від 30 секунд до 3 хвилин покращують настрій, увагу і загальний стан організму. Тож, якщо ви хочете поліпшити своє здоров’я, робіть часті паузи у роботі і відходьте від комп’ютера. При цьому можна трошки розім’ятися та обов’язково випити склянку води, щоб поновити сили і продовжити активну роботу.

  1. Плануйте свій наступний день звечора.

Багато офісних працівників починають свій ранок із перегляду вчорашніх електронних листів і складають свій план роботи на день. Якщо розробити цей план напередодні ввечері, ви розпочнете свій день зі свіжою головою. Виділіть час в кінці робочого дня для того, щоб спланувати наступний і визначити пріоритетні завдання. Це також дозволить вам розслабитись ввечері і не турбуватись, що ви упустите щось важливе.

  1. Навчіться говорити “ні”.

Воррен Баффетт часто використовує це правило. Якщо ви постійно допомагаєте іншим із вирішенням незначних завдань, які не дозволять досягти значущих цілей у майбутньому, ви лише відволікаєтесь від дійсно важливого робочого процесу і втрачаєте свій час даремно.

  1. Візуалізуйте свої цілі.

Чисельними дослідженнями доведений той факт, що чітке уявлення конкретної цілі або завдання дійсно допомагає швидше отримати бажаний результат. 70 відсотків наших сенсорних рецепторів знаходяться в очах, а майже половина головного мозку спрямована на візуальне оформлення інформації, яку ми отримуємо. Тож, коли ви плануєте важливі проекти або задачі, спробуйте уявити конкретний результат своєї роботи, які етапи ви вже виконали, і що ще треба зробити, щоб досягти поставленої мети.

  1. Не намагайтесь виконувати кілька завдань одночасно.

Якщо раніше у бізнес середовищі високо цінились люди, які здатні виконувати кілька завдань одночасно, то наразі доведено, що мультизадачність насправді дуже знижує продуктивність. Працівнику важко зосередитись на дійсно важливіших завданнях, а також його дуже легко відволікти. Крім того, результати багатьох досліджень показують, що у людей, які виконують справи по черзі, краще працює пам’ять.

За матеріалами gobankingrates.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Вкажіть важ коментар
Вкажіть ваше ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.